Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wtf! Ugye nem egész Mo ilyen...

Wtf! Ugye nem egész Mo ilyen punkokbol áll?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=PdbV8_-BCpM

http://www.youtube.com/watch?v=vtcTWrrOYPI

http://www.youtube.com/watch?v=7DI6d4yFg14


Nagyon elszomorítannak az ilyen emberek , punkok. Vannak még normális punkok is?

pl: ilyenek http://www.youtube.com/watch?v=FNKPYhXmzoE



2013. okt. 29. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mondjam szépen? Magyarországon k'rvára nem nyüzsögnek a punkok.


A "rossz kategóriához" linkelt "punk" egy igazán ostoba kiscsibe. Nagyon elnézte a dolgokat.

De egyáltalán... hogy lehet azt feltételezni, hogy mindenki ilyen? Mire fel általánosítgatsz itt össze-vissza? Nem lehet mindenkit egy kalap alá sorolni; van gyökér dögivel, de szinte ugyanannyi gazdagítja a "rendes emberek kategóriáját".

A másik dolog, amin felnevettem, pedig az, és ezt kérlek válaszold meg, kit vagy mit definiálsz "normális punk" alatt. Ha szerény személyed tisztában van az alapfogalmakkal, kíváncsi vagyok, mivel rukkol elő.

2013. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 válaszolo igazad! nem fejtettem ki ezt a véleményt úgy értettem ,hogy majdnem mindenki ilyen mert én csak ilyenekkel találkoztam ,akik így veszekedtek vagy hogy is mondjam
2013. okt. 29. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Green Day? Ugyan már... Ha neked ezek az igazi punkok akkor nagyon el vagy tájolódva a valóságtól. Az igazi punk amelyik fürdetlenül büdösen igénytelenül kannás bort szürcsölgetve, hígítót szipuzva, másoktól cigit meg aprót tarhálva csövelnek a fesztiválok bejárata előtt, és próbálják össze tarházni a napi belépő árát. Ezek az IGAZI punkok. (és persze félre értés ne essék, én ezt nem tartom normális dolognak, de azok az igazi punkok nem a Green Day-es bohócok)
2013. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te már csak igen tudom -.-
2013. okt. 30. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
én ismerek punkokat ,akik jo fejek és nem ilyenek!!! és mégis igazi punkok te meg egyet sem ismersz és itt szidod oket pff.
2013. okt. 30. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

1. Nyugi, vegyél nagy levegőt.

2. Nem szidok senkit, csak a véleményemet mondtam el.

3.Te honnan tudod hogy én kiket ismerek és kit nem? Tán a szarom szagát is ismered?

2013. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az "igazi első generációs punk stílus" a hetvenes években alakult ki , azóta ez az egész rengeteg változáson ment át... Már régen elhalt az a fajta ellenség amire akkoriban lázadtak. A punknak nem az a lényege , hogy büdös legyél és az utcán kéregess.... Tény , hogy (sajnos) fellelhetők ilyen egyedek akik ezt teszik , de a punk nem erről szól. A punk lényege a lázadás>>ellentmondás , a parti, a szex , a drogok.... és igazából bármi amiről az előadó írni akar. A gondolkodásmód sokkal fontosabb mint a kinézet stb...A Green Day-nek pedig pontosan ilyen témákról szólnak a számaik , sokszor még a klipjeik is , csak persze Mo-n az emberek 99%-a nem ért meg belőlük szinte semmit , pedig a dalszövegek a legfontosabbak a GD-ben. A hangzásuk tényleg nem olyan mint a "nagy punk bandáké" , de mint már említettem a szövegeikben végig bent van a punk. Én személy szerint annak is örülök , hogy van benne változatosság , mert nyilván szinte senki nem játszik ugyanolyan zenét 42 évesen mint 18 évesen..Egyébként ők nem adnak a kritikákra , mindig olyan zenét játszanak amilyen nekik tetszik....

No ,de hogy a kérdéshez is hozzászóljak.... ezek a műsorok (maunika só stb) SZERINTEM népbutító hülyeségek >> tipikus "panem et circenses" (gy. k: kenyeret és cirkuszt a népnek) , semmire nem jók. Sőt szerintem sanszos , hogy lefizetik ezeknek a "műsoroknak" a szereplőit , hogy balhézzanak , mert a botrány növeli a nézettséget. Ez a "hölgy" akit belinkeltél csak szimplán szánalmas , és a megnyilvánulásai alapján én nem egy olyan személyt látok benne aki értené ennek a stílusnak a lényegét. Bizonyára vannak még ilyen punkok akikre te gondolsz , csak sok embernél ez nem nyilvánul meg a kinézetében , amivel én személy szerintem egyet tudok érteni , mert véleményem szerint nem jó , ha külsődről egyből megállapítható , hogy milyen zenét szeretsz.

Hozzáteszem , hogy én nem kategorizálom be magam , tehát nem vagyok se punk se rocker se semmi , ami tetszik és ami igényes azt meghallgatom.

2014. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!