Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan egyértelmű az,...

Miért olyan egyértelmű az, hogyha valaki nem ír/jelentkezik x ideig, akkor az biztos, hogy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés

Én saját magamról tudom,hogy majd megszakadok,mert olyan nehéz kibírni,hogy ne írjak az illetőnek,de nem tehetem,mert akkor rosszul jönnék ki a dologból.Nem is ez a lényeg,hanem az,hogyha valaki nem keresi a másikat akkor az biztos,hogy azért van mert nem akar semmit? Nem lehet,hogy azért,amiért én ?

Mert túl büszke vagyok és inkább nem írok semmit.

Ő sem keres,én sem őt,de belegondoltam,mi van,ha ugyanolyan mint én?


2013. nov. 1. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű. Én pont a legígéretesebbnek tűnő lányoknak írtam / mentem oda hozzájuk mindig is a legnehezebben, mert ott a legnagyobb a kár, ha eltolok valamit (amire azért nálam jelentős esély van máig). 40/F
2013. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Régebben beszélgettem itt valakivel,aztán nem írt 2 hónapig,mert kiderült,hogy le volt tiltva.Azóta megint dumálgatunk.Ált a gyakori 2 hónapos tiltásokat osztogat.
2013. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
esetemben most egy férfiról van szó.én nem keresem,ő sem engem,bár nem zártunk le semmit,csak most ilyen pangás van,vagy nem tudom.én nagyon nehezen,de kibírom,hogy nem írok neki,mert úgy vagyok vele,hogy írjon ő.csak ahogy olvasgattam itt gyakorin,szinte mindenki azt írja a másiknak,hogy ha x ideig nem ír a pasi,akkor felejtős a dolog.és ekkor kezdtem el agyalni,hogy elvileg akkor én sem akarok tőle semmit,mert nem írok neki,pedig ez hülyeség,mert igenis akarok,de csak akkor,ha nem nekem kell kezdeményezni.addig meg szenvedek.
2013. nov. 2. 03:28
 4/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy mia keresztneved és hány éves vagy ?
2013. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!