Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy csaj a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csaj a nem létező barátnőtökről érdeklődik, egyértelmű számotokra hogy ő akar az lenni?

Figyelt kérdés
Beszélgettek. Nem tudja, hogy van-e barátnőtök, ezért vagy megkérdezi hogy van-e, vagy pedig megkérdezi "a barátnőd nem lesz mérges h találkoztunk?". És mikor megtudja h nincs bnőd, akkor kérdezget róla, h "hogyhogy nincs?", meglepődik rajta, és kérdezget h miért, és érdeklődik, h milyen az ideálod. Ebből egyértelmű, hogy bejössz a csajnak?
2013. máj. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű, ha vki ilyet kérdez (és be is jön) akkor instant lekapom.

21F

2013. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelmű. :)
2013. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az általad elmondottak alapján biztosan arra utazik, hogy egy bizalmasabb kapcsolatba kerüljön veled :) 19F
2013. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ahogy magamat ismerem én tuti nem venném a lapot xD
2013. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezzel nem vagy egyedül. xD Nem értek az ilyen jelzésekhez... :D Ha valaki akar valamit, akkor közölje, ne kerülgessen... Nem vagyok én macskaalom. :D
2013. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!