Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Mi a jobb ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a jobb ha egy lány titokzatos vagy inkább egyértelmű mit akar?

Figyelt kérdés
mi a jobb ha egy lány titokzatos vagy inkább egyértelmű mit akar? helyzet és kapcsolat függ gondolom de ha mondjuk össze futok egymással az utcán és csak ketten vagytok , a lány azt mondja h csókolj meg / vagy a lány azt mondja de jó lenne valakivel csókolózni? :DD meik változat lenne a jobb?
2012. dec. 26. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább a második változat:D
2012. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha titokzatos akarsz lenni, akkor nem provokálod a csókot, sem úgy, hogy "csókolj meg" sem úgy, hogy "jajj valaki csókoljon meg".

Egyik sem titokzatos.


Hány éves vagy?

2012. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát az általad írt 2 lehetőség közül tökmind1 melyiket mondod, mind2nél azt veszi hogy azt akarod hogy ő csókoljon meg.

amúgy mondja meg mit akar. legalábbis nekem.

neúgy mint most hogy senki sem mond semmit.


helyes vagyok, aranyos vagyok

leszel a csajon? hát nemtom, barátnál több akarok lenni, de nem akarok dugni sem...ASD:SADA:AD:D

2012. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább ne hagyd magad, amikor először meg akar csókolni. Ne utalj semmi. Hagyd hogy érdekes legyen neki. Hagyd hogy ő vadásszon. Nézz a szemébe és félénken hajtsd le a szemed.


De a titokzatos nő azt jelenti, hgoy a múltadból nem kell mindent egyszer megtudnia. Bár ha 20-25 éves vagy, akkor tulajdonképp nincs is nagyon olyan amit fokozatosan kell megtudnia. Ezért is kérdeztem, hogy hány éves vagy.


Vagy pl. nem kell neki egyből tudnia hogy tetszik neked. Tehetsz jeleket és célzásokat, aztán hagyd, hgoy levadásszon. Bár ez a mai 20 év körülieknél nem biztos, hogy működni fog.

2012. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy színjátékozni nem tudsz - gondolok itt arra, amit a #4-nél írtam. Ha nem vagy félénk, akkor úgyse lehet megjátszani, hogy lehajtod a fejed.

Szóval akibe nincs benne, hogy titokzatos legyen, az nem is tud igazán.


Kérdésed alapján fogalmad sincs, hogy mi az a titokzatos.


35L

2012. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A titokzatosság csak akkor jó, ha nem megjátszott és nem a taktika része. Ha valaki magát adja és titokzatos az oké. Ha nem titokzatos az is jó, csak őszinte legyen. A lényeg, hogy ne valami hülye szerepet lásson a pasi. Egyébként én nem szeretem a titokzatosságot, jobb szeretem a konkrét dolgokat. Persze ez is emberenként változik.
2012. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No #6 összefoglalta. Erre utaltam én is.
2012. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyha egyértelmű
2012. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen egyértelmű. Ha akar valamit akkor ne nekem kelljen már lottóznom...
2012. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!