Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ilyen helyzet...

Ti mit csináltok ilyen helyzetekben? (Férfiakhoz)

Figyelt kérdés

Ha van egy nő a környezetedben, akit nem találsz szépnek, de józan, barátságos és nem vétett ellened, akkor az ilyen hétköznapi helyzetekben hogyan állsz hozzá?


- Ha este ti ketten vagytok az utolsók, akik hazamennek, akkor felajánlod neki, hogy hazakíséred, hogy ne essen baja a sötét utcákon, vagy teljesen hidegen hagy?


- Előre engeded az ajtóban, ha egyszerre mennétek be valahová? (ez csak akkor kérdés, ha amúgy megteszed más nőkkel is, mivel ma már nem mindig szokás ez)


- Ügyelsz arra, hogy szépen beszélj vele, vagy teljes nyugalommal elereszted magad, mint egy haver társaságában. (Mondván, hogy úgysem akarsz tőle semmit, nem számít, hogy alpári bunkónak tart)


- Hasonlóképpen az előzőhöz: Ha barátnak már szimpatikus, akkor ugyanúgy állsz hozzá, mint a férfi barátokhoz, vagy azért figyelembe veszed, hogy ő egy nő? (az apró, hagyományokból adódó udvariasságokat vele szemben is betartod.)


Nagyjából ezek jutottak eszembe a kérdéshez, de ha valamivel ki tudjátok egészíteni, ami által jobb képet kapok az egészről, azt is nagyon megköszönöm.


2013. nov. 2. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

1, Ha kifejezetten rondának találom akkor felajánlom hogy elkísérem, hogy másnak ne essen baja ha szembe találkozik vele a sötétben.


2, Nem, mert még a végén döbbenetet okoz a jelenlétével, előbb én mennék és elkiáltanám magam: "Ezt nézzétek mit találtam!"


3,Igen, eleresztem magam.


4, Persze, azért ezeket az alap udvariassági dolgokat illik betartani, mégsem vagyok olyan bunkó. ;)

2013. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az illem szerint a férfinak kell előbb bemenni az épületbe. Az ilyen szituációt utálom, mert úgy jön ki, hogy én vagyok a bunkó aki előre megy. Általában laza vagyok, ha nem lakik nagyon messze és nem sietek akkor elkísérem.
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!