Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, önbizalomhiányos férfiakhoz szól a kérdés! Mit tennétek ha?

Figyelt kérdés

...megtudnátok, hogy egy olyan nő, akiért nagyon odavagytok, szerelmes belétek? Megijesztene, inspirálna? Mernétek lépni a nő felé?

Őszinte válaszokat, ha lehet!


2013. okt. 30. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy félénk és önbizalomhiányos pasi sosem lép. Az csak hagyja magát elcsábítani:D Ezért veszélyesebb a Férfiaknál.
2013. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen mernék lépni felé.
2013. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha ez így egyértelműen kiderülne, akkor valamilyen szintem mernék közeledni felé.
2013. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mernénk,ez tök jó,hogy vki hogy vki megteszi ezt,kizökkenti a félénk pasikat,és egy kis önbizalom pluszt ad neki.


Merünk lépni,csak addig indítsd el a "lavinát" Bízz bennünk :)

2013. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bajusz20 ***** válasza:
Ha meg tudntam hogy szerelmes belém akkor lépnék,mert ugy több eséjem lenne nálla! :D
2013. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26 éve erre várok. Persze, hogy lépnék. Bár azért óvatos lennék, nehogy csak egy ízléstelen tréfa áldozata legyek, mert végül is mekkora az esélye, hogy pont egy olyan lány szerelmes belém, aki nekem is nagyon tetszik?
2013. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 könny17 ***** válasza:
Én nem vagyok egy félénk srác, max önbizalom hiányos. Szóval, ha nekem azt mondaná az a lány, hogy ő többet érez barátságnál, akkor abban a szent pillanatban én lennék a világ legboldogabb embere, és mindent megtennék, hogy a csaj össze jöjjön velem!! :)Csak úgy repülnék hozzá! :3
2013. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem már többször is volt hasonló szituáció, de egyszer sem mertem lépni. Valahogy mindig akkor tudtam meg, hogy oda van értem, mikor már túl tettem magamat rajta.
2013. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és ha túltetted magad rajta, akkor már nem próbáltad meg?
2013. okt. 30. 23:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én elhívnám randira a lányt.
2013. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!