Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A női és a férfi börtön külön...

A női és a férfi börtön külön van? A nőket nem rakják férfiakhoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
külön van
2013. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt lennének, akkor hatalmas orgiák és rengeteg erőszak lenne.
2013. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nők is megerőszakolják egymást
2013. jún. 25. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért a női börtön ejnyebejnye lehet a férfihoz képest.
2013. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ahol én lakom, ott van női börtön, és a környéken pedig egy férfi börtön.

Rengeteget jártam mindkét helyre. Azt tapasztaltam, hogy a férfi börtönben csak férfiak vannak (persze az adminisztrációt végző dolgozó nők kivételével), a női börtönben pedig többségben vannak ugyan a nők, de néha előfordul egy-egy férfi is. Ők többnyire előzetesben vannak a női börtönben.


Amúgy a börtönön belül persze el vannak különítve, mert elég nagy káosz lenne ott, ha nem így lenne. Gondolom, kijárni is úgy tudnak csak az udvarra, hogy vagy az egyik csoport megy, vagy a másik, hogy találkozni ne tudjanak egymással.

2013. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudja valaki, hogy (jelen esetben Magyarországon) hova kerül az, aki esetleg transznemű? Mert egy dokumentumfilmben láttam, hogy a férfi börtönökben a melegek sokszor külön kis csoportban vannak, hogy ne érje őket atrocitás, illetve ne tudják magukat ők sem árulni például cigiért, védelemért xy banda ellen, sőt a többi rab se tudjon velük közösülni, hiszen ez egy börtön, ahol nem jár szex. És sajnos ezeket az embereket gyakran meg is verik úgy hallottam. Tehát esetleg tud valaki valami infót, hogy Magyarországon ez hogy van? Mindig érdekelt, hogy oldják ezt meg. Ráadásul különböző fokozatok vannak, van akinek még van hímvesszője, de a kezelést már megkezdte, tehát már melle is és amúgy teljesen nőies a kinézete, a hangja stb. Nem tudom, hogy ilyenkor az irataiban mi szerepel, engedélyezik-e a változtatást addig, amíg a nemiszervátalakító műtétre nem került sor. Mert akkor hivatalosan férfi, de lényegében már inkább nő és annak is néz ki, akkor berakják a férfiak közé? Vagy egy nőt, akinek még vaginája és női nemi szerve van, de már ő is megkezdte a hormonkezelést és elég férfiasan néz ki. Akkor berakják egy férfi börtönbe, ahol egyesek majd megerőszakolják, csak mert még puncija van? Vagy ilyenkor minden ilyen ember el van különítve, legyen bármilyen börtönben is?

Mert az oké, hogy külföldön gyakoribb az ilyesmi és ott már készültek erre elkülönítéssel, de érdekelne, hogy nálunk milyen eljárást alkalmaznak ilyenkor.

2014. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szétvernék egymást!
2015. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!