Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az igazság?!

Szerintetek mi lehet az igazság?!

Figyelt kérdés
A napokban egy televíziós riportműsorban bemutattak egy nehéz körülmények között élő anyukát, aki egyedül neveli három gyermekét, biztos többen láttátok. A gyermekek éheznek, annyira szegények. Megmozdult az egész ország, mindenki adományokat gyűjt, segíteni szeretne (én is). Több olyan hozzászólás is van a műsor kapcsán az interneten, ami szerint többen jártak az adott faluban, és az ott élők azt mondják, hogy kamu az egész, maguk tették tönkre a házukat, hogy szegényeknek állítsák be magukat, meg az anyukának van párja, aki velük él, de nem mutatkozik, az adományokat eladják, stb. Létezik, hogy valaki ilyet tegyen?! Mások szerint meg a faluban irigykednek az adományok miatt, azért mondják. Hallottatok erről valamit?
2013. nov. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A magyarok hozzáállását ismerve inkább irigykedésre tippelek.
2013. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régebben 1 évvel ezelőtt kb egyik ismerősöm is volt a tv-ben... az egész kamu volt amit ott elmesélt... nem mondom hogy nem léteznek igaz történetek, de sok olyan ember van aki így akarja a megélhetését biztosítani.. a tv-nek meg milyen baromi jó sztori! segítünk! hurrá! szóval én az ő eset után már nem hiszek az ilyen sztorikban... ha segíteni szeretnél vigyél ruhát anyás-csecsemő otthonokba pl :) ott biztos jó helyre kerül... :)
2013. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer belefutottam egy forgatásba egy nyilvános téren, ahol az emberek véleményét kérdezték meg egy számomra teljesen ismeretlen műsorról, miután elmondtam hogy nem tudom miről van szó, az operatőr megkért hogy mondjam azt hogy tetszik a műsor, stb, na akkor hagytam is. A tévében rengeteg ilyesmi csak kamu, nem lennék meglepve ha ez is.
2013. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!