Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a magyarázat arra hogy az...

Mi a magyarázat arra hogy az emberek olyanok, hogy "én csinálhatom, de te meg ne próbáld! "?

Figyelt kérdés

lehet ezt már mindenki tudja de én nem értem!

Miért olyanok az emberek, hogy arra vannak kibukva, amit ők is csinálnak? Mondjuk valaiki sérteget a külsöddel de, ha te sérted a külsejét akkor leorditja a hajad!

Vagy hogy kinevethet hangosan ha.elesel, de ha ő esik el, és te mersz rajta nevetni, akkor véged!

Nem értem mi alapján megy ez a rendszer?



2013. nov. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
az ilyen embereknek általában nagy az egójuk, úgy gondolják nekik mindent szabad, önzőek, mert csak a saját lelki világukra gondolnak, leszarják más hogy érez
2013. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egoizmus :)Nem tudsz velük mit kezdeni, legfeljebb megmondod,hogy te is azt mondtad / úgy tettél..stb. mint én. De nem valószínű,hogy sok haszna lesz, lépj túl rajtuk :)
2013. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez gyengeségre utal, a saját gyengeségüket próbáljak kivetíteni a másikra és így önmagukat a másik felé tornázni

az ilyen emberek mindig bizonygatják, hogy te vagy a rossz, a gyenge és így csak is ő lehet a jobb, ha meg bizonyítani próbálod, hogy te vagy a jobb akkor szélsőségesen kezd el viselkedni

volt osztálytársam jut eszembe: a suli "legmenőbb" diákja, az összes csaj oda volt érte, aztán mikor a csajok csak egy nagyon kicsit megismerték menekültek tőle, aztán kérdezte mindig tőlem, hogy a mi baj vele

de ha valaki nyíltan a többiek előtt mondott róla valamit, még verekedni is elkezdett, meg fenyegetett, hogy megöli

másnak a szemében meglátjuk a szálkát is, a magunkéban a gerendát sem

2013. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!