Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom monthatom e magamat...

Nem tudom monthatom e magamat rocker nek?

Figyelt kérdés
szóval rockzenét hallgatok, gyakorta fekete pólóban járok , oldal láncot viselek, és gitározok , viszont csak ritkán szoktam inni , és koncerten is csak néha állok be pogozni (csak nem tudom hogy monthatom e magam annak )
2013. nov. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a helyesírásra fordítanál ennyi időt, mint a rocker skatulyába való szánalmas beilleszkedésre.
2013. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
diszgráfiáról halotál már, papírom van a hejes írásról :D (mármint arról hogy nem tudok hejesen írni), ez a roker skatulya meg egyszerűen érdekel
2013. nov. 2. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:

"roker skatulya"...


Mégis, ez mi, ember? Amikor én még kissrác voltam nem múlott ilyen hülyeségeken semmi, hogy oldallánc, meg gitár, meg ivás, meg pogó. Manapság csak ezeken múlik? Akkor csak őszintén gratulálni tudok a korosztályodnak.

Másrészt pedig ez az egész kategorizálás hülyeség.

2013. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogom a fejem.
2013. nov. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bumbi02 ***** válasza:

Papírod van diszgráfiáról, de egész eddig a mondatig helyesen írtad le a rocker szót, csak ezután kezdted hibásan.. Na mindegy...



Amúgy, nem, nem ezektől leszel "rocker"... Ezek csak külsőségek.

2013. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!