Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért b*zizzák/ a Rockereket?

Miért b*zizzák/ a Rockereket?

Figyelt kérdés
miért utálják a rock zenét? Mert hangszeren játszák? mert tehetségesek?, (vannak ordibálós zenekarok is igaz, de az más stílus, nem mindenki ugyan olyan a rockerek közül), azért mert hosszú hajuk van? igaz vannak szipós rockerek is akik lázadoznak meg kötegednek, de ilyen akad az átlag emberek közzött, rapperek, és stb, között is, akkor a normális rockereket minek kell b*zizni, meg hülye rockernek nevezni?

2013. aug. 18. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság túl sok az előítélet velük szemben. Szerintem ezért.
2013. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, pontosan azért, mert ők tehetségesek... A valódi b*zikat, a páwákat viszont védik, d b*zi kormánytól és b*zi társadalomtól mit várjunk, hogy a normálisakat védje?? Szóval ennyit erről...
2013. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


manapság mindenkit bu_ziznak, szóval ne vedd magadra;)

2013. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a normálisság szubjektív. azt meg hogy a véleménykülönbségét vagy nézeteltérését ilyen kúltúráltan fejezi ki és általánosít azzal én sem tudok mit kezdeni.

van aki szerint ez a normális reakció.

szerintem nem de attól még nem biztos hogy ő téved csak nem tud komprumisszumra jutni.

23/f nagyon konfliktuskerülő személy

2013. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Oké hogy midnenkinek más a stílusa, az ízlése, de ettől miért kell lefikázni azt, aki nem ugyan olyan mint te? Egy re kevesebb a rocker, de csak azért mert a páwák és divatb_zik száma meg folyamatosan nő, akiket persze isteníteni kell, mert ha nem te is csak egy "lúzer" leszel akinek nincs semmi élete mert nem alkoholizálsz, nincs fullcaped, avagy fültágítód ami akkora hogy már belefér az egész öklöd olyan nagy. A rockerek erősek, összetartóak lennének, ha lenne belőlük olyan sok hogy végre letöröljék az elégedett vigyort az egyre növekvő b_zik pofájáról.

bella voltam sziasztok.

2013. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy ez amit mondasz drága bellám csak a keleti országokban van így:D elmész amcsiba és le se szarják hogyan öltözködsz ;) amikor la-ben voltam a starbucksban egy transzi ment be kávézni és senki se foglalkozott vele. menő.
2013. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert van stilusunk és az emberek meg hülyék...
2013. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7.-nek igaza van. És te is eltaláltad kedves kérdező. Mert tehetségesek csinálják akik hangszeren játszanak. Mennyivel egyszerűbb két sz*r lemezt egybe DJ-zni. Ha te is szereted a rock zenét akkor járd a saját utadat. Nem ciki az ha rocker vagy! Én is az vagyok. hadd mondják a magukét, ne törődj velük.
2013. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy igazi rocker pont lesz.rj. , hogy leb.z.z.k vagy le h.ly.zk. Tisztában van az értékeivel és nem goglalkozik azzal ,hogy a külvilág mitgondol.Nem értem mit kell azzal törödni , hogy mit gondolnak rolúnk mi tudjuk , hogy tehetségesebbek vagyunk ők meg azt gondolnak rolúnk amit akarnak és úgy vélekednek rolúnk ahogy akarnak.
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!