Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszéljek így ezzel a lánnyal?

Beszéljek így ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Londonban élek férjemmel, pár hete megismerkedtem itt a közelben egy magyar lánnyal. Rendes, aranyos, de egy nagy probléma van vele. Állandóan csak panaszkodna. Gond van a férjével, válnak. Nem tudok a csajról semmit, de mégis nekem mondja el, hogy épp mit csinált vagy mit mondott a férje. Én alapból olyan természet vagyok, aki nehezebben nyílik meg másoknak, így furcsa volt, hogy 2X találkoztunk és már a nemi életét mesélte. Ez még mindig nem lenne akkora baj. A zavaró, hogy képes felhívni és (pl. múltkor is) 2 teljes órán keresztül beszélni. Ami alatt egyszer nem kérdezte meg, hogy vagyok, csak magáról, pontosabban a férjéről panaszkodott. Nem lehet vele másról beszélni. Egyébként a pasi nagyon durván kihasználja. Ha barátnőmről lenne szó, akkor tényleg aggódnék és foglalkoztatna az eset, de egy olyan lánytól, akivel idáig 4x találkoztunk... Olyan mint ha pl. itt gyakorin ír valaki valamit, hogy tanácsot adsz, de perc múlva el is felejted a dolgot, mert nem kötődsz érzelmileg az emberhez.

Viszont sajnálom is a csajt, nincs neki senkije, a családja kitagadta amiért hozzáment a férjéhez (a családja át látott a pasin), barátai csak Magyarországon, de ő már 3 éve kint van, így velük nem olyan szoros a kapcsolat. Nem akarok szemét lenni vele, de nincs nekem arra időm, hogy órákon keresztül a panaszkodását hallgassam.



2013. nov. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél óvatos! Én úgy jártam, hogy egy hasonló önállótlan, gyámoltalan nőt meghallgattam, mert sajnáltam. Nem akartam szemét lenni, és gyenge vagyok ahhoz, hogy elhajtsak valakit. Másfél éve szívja a vérem, naponta mesél a kapcsolatának minden egyes részletéről, ha nem lát meg véletlenül, akkor becsenget, ha meglát egy közösségi oldalon, rögtön ír, teljesen tönkretesz. Nem tudom, hogy állíthatnám le.
2013. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Ez nem barátságnak indul.Nem kölcsönös érdeklődés. De ha mégis barátkozni akarsz vele, akkor szépen mond meg neki, hogy ne terheljen le téged így a magánéletével.Meglátod hogyan reagál.Ha besértődik akkor az az ő baja. Biztos nincs akivel megbeszélje a dolgait, de ez nem a te problémád, hanem az övé.3 év alatt már kialakíthatott volna barátságokat, de ha másokkal is így kezdi akkor persze nem megy.A barátság nem csak rólam szól,hanem rólunk. Én alapból kerülöm a panaszkodó embereket.
2013. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egész nap otthon van, a férje nem engedi sehova, még dolgozni sem, így nincs más témája. Elvileg az itteni barátai a férjének a testvérei vagy unokatestvérei, így nekik nem panaszkodhat. De ha legalább egyszer megkérdezné, hogy én hogy vagyok, vagy mi van velem... Vagy másról is mesélne.
2013. nov. 3. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen buta, sötét, önző "barátnőm" --------> direkt idézőjelben.

EGyszer írt smst, hogy menjek fel csetre, mert baja van. Írtam neki, hogy bocsi, de most hajnalban halt meg a nagybátyám, ezért utazok haza anyához, mert szüksége van rám. Képes volt felhívni!!!!!!, és panaszkodni a telefonban az éppen aktuális barátjáról, és egyszer sem mondta, hogy részvétem. Ez milyen már?

2013. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!