Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy lánnyal ha engem érdekelnek a komolyabb dolgok is?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Volt pár helyzetem csajjal, hogy majdnem összejött de mégse mert nem volt nagyon témánk. Engem érdekel hogy hogy működik a világ, és egyéb mély témák (politika stb). De ők mindig számomra unalmas dolgokról beszélnek. Hobbijukat meghallgatom, de pl a lovaglás volt egy párnak a hobbija ami marha unalmas volt és van akinek még hobbija sincs. Ezekkel nem tudok mit beszélni. Most akkor csökkentsem le az IQm hogy érdekeljenek az átlagos, agyoncsépelt témák?
2013. aug. 5. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj idomulni, a lányokat alapvetően nem az IMF hitel meg a világ keletkezése érdekli ebben a korban, főleg nem az ismerkedési fázisban.
2013. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azt utálom, ha a beszélgetés kezdete adathalmazzá válik és felcímkéznek : kor, lakhely, paraméterek stb...

- ha komolyabb hangvételű témák érdekelnek, akkor kezd el róluk te beszélni, ha az illető nyitott rá és van egy kis tájékozottsága, véleménye, hozzá tud szólni, akkor kisülhet belőle egy jó kis beszélgetés.

2013. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy keress olyan lányt, akivel tudsz ilyenekről is beszélni
2013. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arról beszélj egy lánnyal amiről tudsz, nem olyan nehéz barátom, akár hazudhatsz is, kamuzz nyugodtan de ne túl nagyot, amúgy oldd meg vazze tényleg nem nehéz
2013. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen srác vagy akkor készülj fel arra hogy kevés olyan nőt fogsz ismerni akivel tényleg jókat tudsz majd beszélgetni,ezt tapasztalatból mondom neked.
2013. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát most mit csináljak ha nem vagyok tucat :P az ilyen páwák pl miről beszélnek egy plázacicával? mert betanulnám a szövegeket
2013. aug. 5. 00:45
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5: Dettó én is így vagyok vele. Bár Istennek és persze a szüleimnek hála valamilyen szinten elég tág az érdeklődési köröm, úgyhogy engem még a lovaglás is tudna érdekelni (főleg úgy, hogy régen én is űztem és szerettem is valamennyire).


# 6:

Nem kell. Mivel használtad a "páwa" szót -aminek a jelentésével a mai napig nem vagyok tisztában- feltételezem, hogy te is a 15-16 éves korosztályhoz tartozol. Kb 6-8 év múlva már nem a "páwák" lesznek a menők, hanem az értelmes és kifinomult férfiak. Az ízlésficamos majmolók pedig mennek a gyárba keccsölni minimálbérért.

2013. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
le van írva hogy 19 éves vagyok :)
2013. aug. 5. 00:50
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8: Jé tényleg. :D Már nagyon késő van és nem vettem észre.


Akkor viszont nem értem a problémádat. Ebben a korban valahogy nem tudom elképzelni, hogy az ilyen divatmajmok lennének a lányok kedvencei...

2013. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Komplikato ***** válasza:

Hát van egy rossz hírem, keresned kell olyan értelmes nőt, akivel bármiről lehet beszélgetni és tartalmasan. Így a számodra megfelelő nők száma kapásból töredéke lesz, mint azoknál akik átlagos szinttel beérik.


Mondjuk anno én se gondoltam, hogy találok valakit akit érdekel annyira a kvantum fizika, mint a tökéletes csokis brownie receptje. :D

2013. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!