Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek unatkozzak vagy...

Mit tegyek unatkozzak vagy egy utálatos lánnyal beszéljek de lehet hogy meg bánt?

Figyelt kérdés
Van egy csúnya lány az osztályban aki utálatos, szépségelős, menőző stb. De én nagyon szeretek beszélgetni vagy énekelni szünetekben a suliban és csak ő szeret meg csak ő bír énekelni aki szeretne is.
2013. aug. 2. 10:03
 1/3 Angéla15 válasza:
Beszélj vele. Ha megbànt mond neki, hogy ne csinálja mert rosszul esik neked. Ha abba hagyja akkor biztos jó barátok lesztek, ha nem akkor ne foglalkozz vele inkább. Persze ez csak az én véleményem. :)
2013. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék vele barátkozni mert már egyszer meg próbáltam egy napig nem tett rosszat de utána megint hozta a rossz formáját!
2013. aug. 4. 13:21
 3/3 Angéla15 válasza:
Akkor keress más barátot. Sajnos ha ilyen akkor nem tudsz mást tenni, hacsak nem tudsz vele így is barátkozni.
2013. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!