Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor a barátom akar...

Most akkor a barátom akar lenni a lány?

Figyelt kérdés

Szóval , az egyik osztálytársnőmmel év elején sokat beszélgettünk , majd pár hete megromlott a kapcsolatunk , valami hülyeség miatt , azóta sokat veszekedtünk , főleg múlt hét elején. Akkor én írtam neki hogy kezdjük előröl , de mondta h neki nem menne , kitöröltem az összes addigi beszélgetésünket facebookon , és töröltem az ismerősök közül, mert nem akartam mindenhol a képét látni (F*CK FACEBOOK), majd pár nap múlva írta hogy legyünk barátok újból , béküljünk ki ! De azóta baszik velem beszélgetni , rám sem néz! Mi a f...@szt akar tőlem?


15/f



2013. nov. 4. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tini lány, ő maga sem tudja, hogy mit akar. Jobban jársz, ha nem foglalkozol vele, mert csak idegesíted magad.
2013. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szard le.
2013. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne szard le! Én is veled egykorú vagyok, csak lány, és pár apró változtatással körülbelül ugyanaz a sztori, mint a tiéd. Tehát van egy fiú barátom (oké, mondjuk mi nem szeptember óta vagyunk haverok, hanem már egy jó ideje), akivel pár hete nagyon összevesztem, én nem akartam látni őt, és ő jött folyton a békeajánlattal. Egy dologra jöttem rá, amit talán lényegében neked is érdemes lenne megfontolnod; hiába volt jogos a dühöm, hiába volt jogos és szükségszerű az, hogy összevesszünk, az ő dühe is baromi jogos volt, viszont nem akarta, hogy rámenjen a barátságunk.

Azelőtt én is azt mondtam neki, hogy nem menne, csak ő ezután nem hagyott békén, így, kicsivel azután, hogy "kibékültünk" jöttem rá, hogy jó, hogy így történt, mert amint lenyugodtam, rájöttem, hogy azért nekem is szükségem van rá.

Nem lehet, hogy a lányban is valami ilyesmi játszódott le?

Plusz, ha minden gyanúm igaz, valószínűleg azt várja, hogy te szólj őhozzá először.


Ha meg fel akarod szedni, akkor is tudok segíteni, csak nem volt egyértelmű a kérdés. :D

2013. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja , csak hogy a csaj megint szarik rám -.-" Facebookon nem válaszol , élőben pedig nem akar beszélni!
2013. nov. 6. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd félre, és mondd, hogy vagy beszéljétek meg, mi van veletek, vagy hagyni fogod a francba.
2013. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hagyom a francba! Kb. vele nem vagyok jóba a lányok közül , mindenki mással pedig igen!
2013. nov. 7. 15:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért sajnálom , mert nem halk , és nem tudom hogy azért mert nem tud beilleszkedni , vagy nem is akar...!
2013. nov. 7. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!