Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyi jogsértésnek számít...

Személyi jogsértésnek számít itt magyarországon ha valakiről képeket csinálnak, majd ezeket a képeket több embernek megmutatják, az illető beleegyezése nélkül (sőt, tiltására) ezzel nevetés tárgyává téve őt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom hogy hiába törli le, egy olyan ember aki jobban ért a számítógépekhez simán vissza tudja állítani, nagyon sok ilyen program van amit még teis letölthetsz és vissza állítja az elveszett adatokat.
2013. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,nekem szólt volna a 10-es kommented kérdező?


én csak arról írtam, hogy szerintem nem bűncselekmény, szóval a rendőrség nem foglalkozna vele. szerintem.

2013. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 9-es velem is ezt csinálta egy csaj, állandóan fényképezett és röhögött azon, hogy hogy nézek ki. Akkor kezdtek elterjedni a kamerás telefonok. Fél év múlva nekem is lett és előttem ült a csaj, én is fényképeztem állandóan, miközben ivott pl, nagyon vicces képek lettek. Fordult a kocka, onnantól rajta röhögött a fél osztály és pár nap múlva már könyörgött, hogy töröljem ki a képeket. Kitöröltem, nem voltam akkora paraszt, mint ő (ő hónapokig mutogatta nekem is meg másoknak is). Szerintem próbálkozz te is ezzel. Vagy ha erősebb vagy nála egyszerűen vedd el tőle és töröld ki a képeket.
2013. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vagy még az jutott eszembe, hogy vedd el tőle és olvasd fel hangosan az üzeneteit, nézd meg a képeit és röhögj rajta hangosan, vagy mondd azt, hogy meguntad ezt és még egy ilyen és földhöz vágod a telefonját. Persze ez csak akkor működik, ha nem 2x akkora a csaj, mint te.
2013. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%

És az nem merül el alternatívaként, hogy ne figyelj oda rá??? Az ilyenekre az a legegyszerűbb megoldás. Ha látja, hogy nem érdekel akkor abbahagyja, hiszen úgy már nem is vicces a dolog. Plusz a sértegetőknek csak annyit mondanék, hogy ha nem tetszik akkor nem kell megnézni, senki nem kötelezi rá. Bárkiről készülhet előnytelen fénykép. Mindenesetre tényleg azt javaslom, hogy hagyd figyelmen kívül.

19/L

2013. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!