Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha valami...

Ti mit csináltok, ha valami ciki dolog történt veletek?

Figyelt kérdés
Pontosabban, ha ti tehettek róla és már megbántátok,de nem változtathattok rajta, de akár gyomoridegetek is van, olyan ciki.
2013. jún. 2. 11:00
1 2
 1/12 anonim válasza:

Próbálom túltenni magam rajta. Mást nem nagyon tehetek. Egyébként az idő ebben is segít. Sok olyan dolog történt velem, amit akkor nagyon cikinek éreztem és égett a képemről a bőr, de ma már, ha szóba kerül jót nevetünk rajta. :)


Tapasztalatom szerint, akkor, az adott helyzetben irtó gáznak érezzük a dolgot, de idővel már nem fog annyira vészesnek tűnni a helyzet és akár nevetni is tudunk rajta.

2013. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Háááát..általában megpróbálom elfelejteni minél gyorsabban, nem kattogni rajta, valamivel elfoglalni magam, aztán ha mégis előjön jópofát vágok hozzá, megpróbálok nem elpirulni, stb..:D Alapjában jót tudok röhögni magamon, van önkritikám-öniróniám, de azért vannak dolgok amiket visszacsinálnék vagy visszaszívnék mert nagggggyon gáz volt.
2013. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én egy-kettőn évek múltával is rugózom. Az ilyesmit elfelejteni nem lehet. Viszont az a jó hozzáállás mások előtt, hogy vállalod, és nem veszed túl komolyan - mármint olyan értelemben, hogy nem remegsz tőle egyfolytában, meg megmondod, hogy ilyesmi mkivel előfordulhat. Nyilván vannak olyan dolgok, amikor annyira kínosak, hogy az nem működik náluk - ezt túl kell élni (olyanokról beszélek, amikor vki mást kever nagy bajba baromságok miatt - mert az nem simán ciki, hanem más jó hírnevét teszed tönkre vele, és azért az nem ugyanaz, mint véletlenül elfingani magad).
2013. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy sajnos nem tudok mit tenni csak elfelejteni, de bárcsak ott járhatnék már, mivel mèg teljesen túl sem estem rajta és a következményeken...

És az is igaz, hogy idővel nevetek majd rajta, remélem ez minnél hamarabb eljön!

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2013. jún. 2. 15:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem elfelejteni, hanem nem rágódni rajta.:)
2013. jún. 2. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal nyugtatgatom magam, hogy majd egyszer, jóóóó sokára, mekkora sztori lesz ez. Van egy régi történetem, fiatal lányként a barátnőmmel mentünk hazafelé este, megláttuk, hogy már beállt a busz a végállomáson, persze elkezdtünk minden erőnkkel rohanni, nehogy lekésük és 30 percet kelljen a következőre várni. El is értük, felszálltunk, lerogytunk az első üres helyre, izzadtunk, ziháltunk, kapkodtuk a levegőt... és körülöttünk vagy 30 ember bámult értetlenül, mivel még a vezető nem volt a fülkében! Ezt akkor annyira, de annyira kínosnak éreztem, ma meg olyan jókat röhög mindenki, amikor elmesélem :)
2013. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez tényleg vicces:D

Köszönöm a választ :)

2013. jún. 3. 16:59
 8/12 Alaque ***** válasza:
100%
Tök jó módszer, ha belebámulsz a tükörbe, persze képletesen, és elfogadod, hogy hülyeséget csináltál, nem mentegeted magad, hanem felvállalod, megbánod, megfogadod, hogy legközelebb másképp csinálod és legközelebb másképp csinálod. Nem rágódni kell, meg mentegetőzni saját magad előtt.
2013. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!

Igazad van, teljesen.:)

2013. jún. 8. 23:42
 10/12 anonim válasza:
hát, mikor bkv-n, vagy hasonló helyeken égetem magam-ami nem kevésszer van- ilyen kisebb égésekre gondolok, eltanyálás, ilyesmi, akkor mindig ösztönösen ilyen szenvedő, égő pofát vágok, ami általában csak ront a helyzeten, de nem tehetek róla, ösztönös :D >.<
2013. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!