Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek annyira rohadt sok...

Akinek annyira rohadt sok barátja van élőben/neten egyaránt, annyira mindenkit szeret - mi a büdös francért akar magának kapcsolatot?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Ha annyira rohadtul jól elszórakozik a félig élő, félig virtuális barát csordájával???


Hisz egy kapcsolatban a párunknak kell(ene...) az elsőnek lennie, de ha közben vígan (vagy még jobban is!) elvan a cimboráival, jajj, de mekkorákat röhögnek, és annyi-de-annyi mindenkit "szeret" (???!!!), akkor mi a ménkűnek "kell" neki egy társ???


Akkor legyen el a barátaival, de ne sírjon állandóan a szája - ha olllllyan nagyon huj de jól elvannak!


Nem értem. Egyáltalán nem értem.



2013. nov. 11. 09:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Az lenne a legjobb , ha elsősorban lenyugodnál. Forró fejjel nem fogsz helyes következtetésekre jutni.
2013. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 acelsziv ***** válasza:
84%
10 -nek igaza van. Itt szipogsz, ahelyett hogy értelmesebbet keresnél. Mellesleg vele próbáltad már megbeszélni a problémát?
2013. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem szipogok, 11-nek van igaza, felforrt az agyam, de teljesen!


10 és 12, szerintem azért legbelül ti sem szeretnétek, ha valaki, konkrétan a párotok, kritizálna a barátaitok miatt (mert ők milllllyen nagyon fontosak nektek!...) és ezzel hagynák ott a fejeteket. Szerintem nektek sem lenne jó!

2013. nov. 11. 10:27
 14/25 anonim ***** válasza:

Kell mindkettő hidd el, nos én sajnos nem vagyok olyan ember aki jól elvan a barátaival, jó össze szoktunk futni helyeken meg elvagyunk mi is, de nekem jelenleg van párom aki számomra az első mert mégis vele töltök több időt és ha mondjuk napokig nem látjuk egymást mert sajnos messze is lakunk, jó nem annyira de van távolság plusz teljesen máshol dolgozunk meg neki ott az egyetem, akkor én mindig úgy szervezem a dolgaimat hogy vele is eltudjak tölteni egy kis időt kettesben és a barátaimra is maradjon idő.

Én is jól elvagyok a barátaimmal de nekem szükségem van egy társra is mert sokszor hozza azt az élet hogy hétvégén ők dolgoznak mert majdnem mindenki 12 órázik én meg 8 órában dolgozom 2 műszakban ha hétvégén épp nincs kivel elmenni akkor vagy kettesben vagyunk a barátnőmmel vagy az ő barátaival vagyunk.

kell egy párkapcsolat is a barátok mellé mert a két dolog teljesen más, vannak olyanok amiket egy barát nem ad meg mint egy olyan aki szerelemből szereti az embert. Ha olyan szitu van hogy valaki csak azért tart barátot, barátnőt hogy villogjon azzal hogy neki van párja de közben egymást letojják és még szerelem sincs köztük akkor azt valóban hülyeségnek tartom.

Nekem barátnőm az első amit mindenki tud és ez teljesen érthető is. Ha a barátaim hívnak valahová minket de a barátnőm nem szeretne jönni akkor egyértelmű hogy vele vagyok és eddig soha nem volt sértődés ha valahová nem mentem velük.

2013. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Pont e mérhetetlen nagy "szeretet....." miatt nem hinném, hogy meg lehetne vele beszélni (vagy tökmidnegy, akár mással aki hasonlóan ilyen), mert mit akarok én ugye, hogy beleszólok abba, hogy bánjon a barátaival - vagy éppen velem.
2013. nov. 11. 10:29
 16/25 A kérdező kommentje:
Bocs, a 15 a 13 közvetlen folytatása akarna lenni, csak közben küldtek már másik hozzászólást.
2013. nov. 11. 10:30
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit érettebb gondolkodású,nőt lányt(nem tudom mennyi idősek vagytok) kellene keresni.Mert biztos,hogy nagyon fontosak a barátok,de nagyon fontos a szerelem is,márpedig sztem itt szerelemről szó sincs,ha így kezel téged.
2013. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

kell mindkettő

neked egyébként vannak barátaid?

ha ennyire nem passzoltok egymáshoz, akkor ez a kapcsolat nem fog sokáig működni,

2013. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kicsit szedd össze magad szerintem, és higgadj le, máris rá fogsz jönni, hogy nem rendes kérdést tettél fel, csak puffogsz itt nekünk - csakhogy erre itt senki sem kíváncsi!
2013. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindketten túl szélsőségesek vagytok, mert szerintem nincs olyan hogy a "párom az első" vagy a "barátaim az elsők", kell lenni egyfajta egyensúlynak a dologban, ez valószínűleg nálatok nincs meg.
2013. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!