Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki fiatalként...

Van itt olyan, aki fiatalként züllött volt, felnőttkorára mégis tisztességes dolgos ember lett belőle? Vagy ismertek olyat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ilyen, és nagyon nehéz ez elhinni. A középiskolát végigfüvezte meg itta, sosem tanult, az volt a szerencséje, hogy okos, és épphogy nem bukott meg egy gimnáziumban. Mára már egy tök jó helyen dolgozik, és teljesen megváltozott. Ismertek ilyet?
2013. nov. 11. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az anyám. (nem vicc. Ő maga mesélte.)Dohányzásról is leszokott miattunk. Persze én nem tudom milyen volt gyerekkorában de amiket ő és a mamám mesélt...... Azt alig hittem el.
2013. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esküvőről tortát lopni nagy züllésnek minősül? Édesapám volt nagy huligán, mára tisztességes lett.
2013. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Züllésnek ugyan nem hívnám, de 14-16 éves koromban sokat lógtam a suliból, cigiztem, hülye társaságba keveredtem, izsogattunk (soha nem drogoztam). Aztán másodikban megvágott az oföm és a pótvizsgán rájöttem, hogy nem lehetek ott annyi hülye között. Átmentem a vizsgán, és onnantól kezdve szedtem össze magam.

Most 33 éves vagyok, 2 diplomám van, bizalmi állásom van amikor épp dolgozom, csak épp gyeden vagyok otthon a gyerekeimmel. Egy percet nem voltam munkanélküli.

Lehet, ha nem buktat meg az oföm akkor soha nem térek észhez.

2013. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!