Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az ember pl...

Miért van az hogy az ember pl egy fórumon normálisan ír senkit nem megsértve de mások mégis szurkálódnak gúnyolódnak rajta és ők ezt viccnek veszik de én nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért kéne korhoz vagy IQ-hoz kötni a netet.
2013. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van,aki ezt a "normális" írásmódot másképp értelmezi,félreérti..
2013. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
habraqfrafruea pattintsd szájba a nénikédet a popsiddal
2013. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ami ellened irányuló bántó poén, azt a saját bőrödön érzed.
2013. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég hülyék azok a valakik,tényleg témában szoktam írogatni megpróbálok nem okoskodni vagy megírom ha valami problémám van hogy segítsenek de páran el gúnyolódnak így az emberen meg ki figurázzák.
2013. aug. 30. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert látatlanban mindent meg lehet tenni, mint ahogy a 3-as válaszoló is "poénkodni" akart a baromságaival. Szemtől-szemben már nyuszik lennének.
2013. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen rá kell jönni hogy sok a bunkó ember,értem én a pojént de csak a normálisabbat nem azt amivel ki akarják figurázni az embert.
2013. aug. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!