Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy gombnyomással megszünte...

Ha egy gombnyomással megszüntethetnétek az emberiség teljes földi létét, megtennétek?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást írjatok, köszi.
2013. nov. 12. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
!!!SPOILER!!! Azért nem történt semmi mert a hogyishívják aki ott lakott a bunkerben elfordította a kucslot mikor már rázkódott a föld .... Egyébként ha modnjuk csak a cigányokat lehetnem megszüntetni akkor szó nélkül csak,hogy a kérdésre is válaszoljak.
2013. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Dehogy is!! Mindenki maga dönt a saját életéről,de a másikéhoz nincs joga!"


Az évről évre kipusztuló állatfajok melyike dönthet a saját életéről, amikor emberek pusztán szőrméjükért, agyaraikért, csontjaikért lemészárolják? Mégis mennyi beleszólásuk van?


Az erdők, amelyek oxigénnel táplálnak minket, melyek dönthetik el, hogy erdők maradnak, vagy kivágott tönkök?


Ez a baj velünk, emberekkel, nem tudjuk félretenni a saját önzőségeinket, egyikünk sem gondol a jövőre, hogy milyen "mocskot" hagyunk utódaink számára. Ő nekik már nem lesz lehetőségük eldönteni, hogy milyen világban szeretnének élni, mert addigra totálisan tönkretettük. Akkor olybá tűnik, mégis "beleszólunk" más életekbe.

2013. nov. 12. 22:32
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg
2013. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár inkább a programozott halál híve vagyok: mindenki pontosan tudja meddig él, és azt betegségek nélkül. Azonban ha eljön az idő, akkor Dorothy tovarepül.

2013. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdezô: ebben igazad van,de akkor sincs jogunk ítélkezni.
2013. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

NEM. Milyen jogon donthetnek masok, egyaltalan barki mas eleterol? Talan en adtam hogy elvehetem?

A sajatomnak veget vethetek ha nagyon elegem van belole, de masok elete folott nincs semmi jogom rendelkezni.

2013. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Meg tenném! Amikor megállt a föld, című filmben mondták, ha az emberiség megmarad a föld elpusztul, ha eltűnünk innen a föld megmenekül. Igen vannak jó emberek, ők sajnos járulékos veszteség. Több rosszat teszünk mint jót.
2013. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
elvileg van is ilyen gomb, valami atomfegyver elvileg egyetlen ember kezében áll, hogy aktiválva legyen e. persze pontos adataim nincsenek, nagyon rég hallottam erről. de szóval én meg azon gondolkodom, mi lesz ha annak az embernek elborul az agya, vagy akármi.
2013. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm Önöket!


Csintalan Lajos vagyok a CIA-től. Közlöm Önökkel, hogy beépített emberünk, - ál-fedőnevén - Semmelweinzős Szanisz Ló tette fel a kérdést. Az ip címek nyomozása folyamatban van.

2013. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!