Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit tennétek a...

Most ilyenkor mit tennétek a helyemben? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Sok olyat tett amit nem kellett volna de megbocsátottam neki mert nagyon szeretem. De az utóbbi az nagyon megbántott. Elárultam neki egy titkomat, és ő azt mondta senkinek nem mondja el soha még ha egyszer szakítunk, akkor sem. De ezt a hírt már másnap a haverom szájábol hallottam viszont, és mondta hogy a barátnőm mondta el neki, és még sok másnak. Most ezért a húzásáért megbocsátanék, de később lehet rosszabbat tenne. Ő persze mindig ígérgeti hogy soha nem teszi többé meg hogy ez meg az. Amikor próbáltam vele a témáról beszélni, mindig kitért a kérdéseim elől, másra terelte a témát. Már kezd eléggé idegesíteni, de szeretem és nem szeretnék szakítani :/

2013. nov. 13. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1 az már nem titok amiről két ember tud

2 a barátnőd nem sokra értékel

2013. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "barát"nőd egy idiota hülyegyerek és ezt közölném is vele hogy akármennyire is nagykislanynak gondolja magát, egy hülyegyerek nem több. Szakitanek vele. Ha ezt elmondta kesobb mast is elfog...sőt biztos mar mast is elmondott csak te nem hallottad még vissza.
2013. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!