Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsaimmal Halloweenkor elmegyunk cukrot gyujtogetni.az anyum festene ki minket. eloszor 8-an mentunk volna de aztan kettenkileptek mert mennek valahova. a baratnommel mik vagyunk a fonokok(mi talaltuk ki az osztalybol).csak olyanokat hivtunk megakiket kedvelunk.mivel 2 ember kilepett a csapat azt akarja beleertve a baratomet meg akar hivni olyan lanyt akivel rosszba vagyok.a baratnommel elkezdtem errol beszelgetni o meg azt mondta hogy akkor bekuljek ki vele.de en akkor sem akarom hogy eljojjon mit csinaljak??

2013. okt. 28. 16:34
 1/1 akosakiraly ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg egy igazi balfék, akkor ne hívd. De ha úgy gondolod, hogy te ítélted emg elhamarkodottan, akkor hívd el nyugodtan, még akár egy jó dolog is kisülhet belőle.
2013. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!