Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre járnál/jártál...

Milyen egyetemre járnál/jártál volna?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha a jelenben választhatnál egyetemet magadnak vagy utólag visszagondolva választhatnál egy másik egyetemet, mint amelyet kijártál, esetleg épp nem jártál ki, melyik volna az az egyetem ? + Indoklás


Szakterület érdekel, nem a konkrét egyetem ( Stanford, Oxford, Yale, stb. )



2013. nov. 13. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szociológia

Kriminológia

2013. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és indoklás: jogász vagyok, ezek nagyon jó kiegészítő ismeretet adnának, amikkel külföldön is jól boldogulnék. (Az ugyanis a cél, hogy kimegyek.)
2013. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gazdaságtudományi kar
2013. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Médiatudomány helyett szívesebben végeztem volna valami rendészetit/hadi technikait.

Így is úgy is szakmámon kívül dolgoznék, érettségivel, mert megtaláltam a számításom, viszont akkor legalább valami érdekeset is tudnék.

2013. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy informatikus szakot választanék, de sokkal gyengébb intézményben, hogy több időm legyen programozni mellette.
2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szabad bölcsész, magyar, vagy pszichológia. Viszont olyan szakra kellett mennem, amiből meg lehet élni, így lettem pénzügy és számviteles. :D
2013. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Skandinavisztika.
2013. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Azért mennék oda, mert nagyon érdekel Skandinávia, meg a nyelvek, meg a történelem is. Viszont semmire nem megyek vele, ezért nem oda mentem.
2013. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Orvosira. Remélem, majd felvesznek. :D
2013. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Skandinavisztika nekem is.

Az indok ugyanaz, mint az előzőnek, aki azt írta.


De mivel megélni nem tudnék belőle, ezért kénytelen voltam mást választani. Nagyon sajnálom, de hát ez van.

2013. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!