Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Somogy megyei lány vagyok,...

Somogy megyei lány vagyok, táncpartnert keresek a szalagavatómra, mert a partnerem hétfőn lemondta, így pár nélkül maradtam. Nagyon szeretnék táncolni! Valaki lenne a táncpartnerem?

Figyelt kérdés
Somogy megyei fiút keresek vagy olyat, aki ott tanul és el tud jönni a próbáimra, ami minden hétfőn 12:55-től 14:45-ig tart Kaposváron. Az első próba nov. 18-án lesz, szóval sürgős!!!

2013. nov. 13. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegény, nem írt neked senki ahogy látom:( Én mennék de lány vagyok:D remélem azért találsz vkit:)
2013. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát én is remélem. Az első próba elmaradt, szóval még kaptam egy hetet. Hátha valaki segít rajtam. Sokakat megkérdeztem már, de senkinek nem jó ez a 12:55. De ha valakit az tart vissza, hogy nem tudja hogy nézek ki, de különben ráérne és táncolna, akkor írjon elérhetőséget vagy én írok és akkor küldök képet magamról vagy megadom a nevem és megkereshet a Facebook-on is. Addig nem akarok személyes adatokat megosztani másokkal, amíg nincs jelentkező egyáltalán.
2013. nov. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!