Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy idegen...

Mit tennétek, ha egy idegen átkarolna és megpuszilna benneteket, nőtársaim?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem ma nagyon, vártam a buszt és a megállón odajött egy távolabbi "szomszéd" és átkarolt, megpuszilt. Én "elszöktem" igazából nem értettem hogy most mivan először lefagytam.. csak látásból ismerem és vagy 20 évvel idősebb. Elmondtam egy barátomnak ő azt mondta más ezért pofonvágta volna az illetőt ti mit tettetek volna? Komolyan pofozkodjak?
2013. nov. 14. 19:55
 1/8 anonim válasza:
Ha egy idegen próbálna megpuszilni ellökném. Ha a szomszéd, akkor kínosan eltűrném, de nem kérnék repetát és megtartanám az "aktus" után a tisztes távolságot. Most minek vágtad volna pofon? Szerintem ez a viszonytól és a helyzettől függ.
2013. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NE pofozkodj!

...rúgd tökön, de úgy hogy megemlegesse, még aggastyán korában is! (ne legyen többet kedve szemétkedni se veled, se mással, vszínűsítem, hogy pia szaga is volt!?)

2013. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegent lepofoznék visszakézből, ismerőst már ennél kevesebbért is tettem helyre, bár őt szóban és elég kimérten, hogy ezt még egyszer meg ne próbálja.
2013. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látásból ismered.

Semmit nem tennék, esetleg kérdőn rámosolyognék, és kész.

Pofozkodni egy ölelésért? Nem, ezt nem tenném, soha.

2013. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esne. Meglepődnék rajta.
2013. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ivott volna. Távolságot mostmár mindenképp megtartom, nem is tudnám többet a közelembe engedni. De a pofozkodás nem állt kezemre nekem, nem vagyok az a típus. Ellökni azt igen, pofozni viszont azt nem is tudok, nem szoktam.
2013. nov. 14. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhátrálnék és azt mondanám neki, hogy bocs, de valakivel összetévesztettél..
2013. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köpd le az ilyen vén gyökeret
2013. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!