Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért állt nekem csak úgy egy...

Miért állt nekem csak úgy egy ismeretlen az utcán? (lent)

Figyelt kérdés

Ma mentünk a buszmegállóba a haverokkal, beszélgettünk.Utána csendben sétáltunk arra jön egy kocsi fékez egy rohadt nagyot 18-20-as kopasz csávó lehúzza az ablakot és mondja nekem , hogy "Mivan kisk*csög?Most dumáljál.Mit dumáltál te nekem?"Aztán kiszállt a kocsiból és elkezdett lökdösni ._.Mondtam hogy én meg se szólaltam, csak szótlanul mentem, mi a probléma.Erre megint elkezdett dumálni és enyhén pofonvágott.Ellöktem a kezét mondtam hogy hagyjon békén (majdnem visszacsaptam, csak haverok szemmel jelezték hogy inkább ne).Erre "Ha mégegyszer beszólsz elkezdheted írni a végrendeletedet."

Mi baja volt ennek?Soha életembe nem láttam még, és csak szó nélkül odajött és balhét csapott..Még most is azon jár az eszem...Visszaütöttem volna csak haverok jelezték hogy ne.Vannak máshol is olyanok hogy csak úgy odajönnek és balhéznak másokkal?



2013. szept. 19. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
összekevert valakivel
2013. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túl sok volt neki a szteroid és azt hitte ő a terminator.
2013. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

"haverok szemmel jelezték hogy inkább ne" = Csendben, beszarva félrevonultak biztos távba, hogy ha esetleg elkezdene téged ütni az idegen, akkor ők futhassanak az életükért.


Mintabarátok.

2013. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hagytak volna ott :) Elég régóta ismerem már őket és eddig sosem hagytak cserben bármiről volt szó.
2013. szept. 19. 18:21
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Akkor most is mellé álltak volna viszont. Ezt pedig nem tették meg.


Lehet akármekkora darab az a kopasz nyomorék, a leírásodból ítélve legalább hárman voltatok. 3v1 jó esélyek.


Persze ha nem vagytok gizda vadászgörények.

2013. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk először is kérdőre vontam volna,hogy mi a Baja...

lehet csak kinézett magának,és szívózni akart.

2013. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk "gizda vadászgörények".Nem vagyunk izompacsirták sem de formában vagyunk és van egy kis kűzdősport gyakorlat is.

Megkérdeztem hogy mi a baja de nem mondta el csak tovább ordibált..

2013. szept. 19. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Összekevert valakivel szerintem. Ilyenkor mutassátok hogy többen vagytok. Attól hogy kopasz nem biztos hogy harcban is megállná a helyét.
2013. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt Komplett szellemileg,jó példa erre valamelyik nap sétálgattam a fővárosban,erre velem szemben jövő "nő" elkezdett átkozódni,meg köpködni az utcán,aztán mindenkinek magyarázott...Sok elmebeteg van.
2013. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én bemennék a rendőrségre és az "ismeretlen tettest" feljelenteném garázdaságért. Személyleírást adnék, elmondanám mi és hol történt.
2014. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!