Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért játssza el a lány, hogy...

Miért játssza el a lány, hogy nem tudja a nevemet? 15/L

Figyelt kérdés
9.-esek vagyunk. Én nem vagyok népszerű, csak átlagos. Ő viszont népszerű, tizenakárhányadikos fiúja van, 80 lájkos képei..stb. Szóval tudjátok milyen fajta. Az egész év csoportbontásban lesz, és én vele egy csoportban vagyok, meg a legjobb barátnőjével is(aki normális velem). Tehát infón kér tőlem tollat, és eljátssza, hogy nem tudja a nevemet.(köztünk egy fiú ül, de ő nem az a fajta, akikre a csaj bukik, mert nem népszerű, kissé kövér, okos) Máskor meg érdekes gondolkodás nélkül tudja. Miért csinálhatja ezt? Nem is szoktam vele beszélgetni, nem is ártottam neki.

2013. nov. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Játszd el te is: "Bocsi..hogy is hívnak? nem jut eszembe... na de nincs tollam, sajnálom :)"
2013. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem szeretnék lesüllyedni a gyerekes szintjére.:) És inkább az érdekelne, hogy miért csinálja?
2013. nov. 3. 11:51
 3/4 anonim válasza:
69%

Feltunesi viszketegseg:) vagy csak szimplan ertelmisegi fogyatekos:)

Egy kerdes nekem 200 lajkos kepeim vannak akkor mar meno leszek? szerintem ez nem jelent semmit , attol meg ugyanolyan ember maradok.Amugy eleg szimpi csaj vagy tuti nagy baratnom lennel :DDDD 14/L

2013. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi:) Szívesen lennék a barátnőd te is szimpatikus vagy;DD
2013. nov. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!