Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha úgy érzem...

Mit tehetek, ha úgy érzem hülyén nézek ki nevetés közben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mondta már és emiatt még inkább úgy érzem. Bár vele szoktuk megviccelni a másikat, szóval nem tudom mennyire gondolja komolyan. De úgy érzem, hogy nagyon csúnya vagyok és nem áll jól nekem a mosolygás vagy nevetés. Pedig amúgy nem tartom magam csúnyának
2013. nov. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

És most akkor nem fogsz nevetni már? Vagy micsoda?

Van értelme ezen töprengeni, vagy pedig nincs? :D

2013. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nevess ilyen egyszerű.
2013. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beezy válasza:
ha ilyen dolgokon kezdesz gondolkozni, inkább sírj...:D elég elképzelhetetlen számomra, hogy egy tök normális ember irritálóan fogyatékos módon nevessen..:D emiatt ne görcsölj:)
2013. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
takard az arcod, amikor nevetsz, valamennyire feküdj rá a padra (mint amikor valaki órán alszik, úgy), ilyenek. akkor látják, hogy rázkódsz, tudják, hogy nevetsz, de mégsem látják az arcod... én is ezt csinálom, mert csúnyák a fogaim, és így nem látják ha nevetek.
2013. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!