Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is jogosan mondta...

Szerintetek is jogosan mondta ezt az ismerősöm a gyakoris felhasználókról?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy aki ide be van regisztrálva, az tuti hogy nem százas. Mert hogy ide olyanok regisztrálnak be, akik önbizalomhiányosok, rondák, vagy tuti valami más baj van vele. Szerintetek jogosan mondta?

2013. nov. 22. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ronda,ebből már leszűrödik,hogy nem vagyok önbizalomhiányos se és nem tudok róla,hogy akármi bajom is lenne.Szóval mondd meg az ismerősödnek,hogy ez nem jött be neki.
2013. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha magamba nézek ....


jogosan.

2013. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek. Bár minden embernek van kisebb-nagyobb stikkje.


A "régiek", az "ősök" még rendeske, segítőkész GyK-sok (voltak?).

2013. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ronda,gimnáziumban tanulok...

A barátod a nem százas ;)

2013. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elnézve a 80-90%át az itteni felhasználóknak, senki sincs túlzottan jó véleménnyel erről az oldalról.
2013. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik kategóriában igaz, de például amikor kiírtam azt a kérdést, hogy a Medallon Premium nevű gyomirtónak a trombitafolyondárra gyakorolt hatékonyságát érintően kinek milyen személyes tapasztalatai vannak, akkor nem voltam sem ronda, sem pedig önbizalomhiányos...
2013. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, mit ne mondjak, szerintem is kicsit alul van reprezentálva a felsőfokú végzettségű, vezető réteg, tehát pont nem azok osztják az észt, akikre hallgatni kellene. Ettől függetlenül én nem hiszem, hogy az itteni embereknek több stiklije lenne, mint azoknak akiket a metrón látsz.
2013. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én unalomból vagyok itt, tényleg van egy pár "nem százas" válaszoló - már elnézést.

A kérdéseimre sokszor használhatatlan vagy idióta válasz érkezik, az "élet nagyobb kérdéseire" vagy adnak valami faék egyszerűségű hülyeséget, vagy leoltanak, belekötnek a részletekbe, a kérdésbe, miért nem teszem azt amit éppenhogy nem akarok - pl. párkapcsolati fórumnál minden egyes problémás kérdésnél odaírja valaki, hogy szakíts vele. Gondolom ők 15-16 évesek lehetnek, nekik ez a megoldás, ha a pasi nem tökéletes. Persze egyes kérdezőkkel kapcsolatban igazuk van - akik szintén a "nem százas" kategóriából vannak, pl. a férjem évek óta ver, meglop, megcsal stb., de vele akarok maradni. Jó, biztos szereti, mazochista, de épkézláb segítséget itt sem fog kapni.

A másik az általános vélemények (vagy tévedések) mindenhonnan, vagy ha olyan témában akar okosnak látszani, amiben látszik, hogy nem jártas.

Kezdve a mi az, hogy nem találtok munkát, bénák vagytok és lusták - aztán kiderül, hogy az oltogató vagy 13 éves, vagy apu cégében facebookozik.

Még ők jobbak, mint a másoknak kárt is okozó okoskodók - pl. álorvosok, nyilván van, aki unalmasabb ügyelet alatt itt ül, de nem is túl rég sikerült egybe belekötni, mivel priviben is próbálta az igazát alátámasztani egy olyan témában, amit egy bioszból érettségizőnek is illene tudni.

2013. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem,mégis mi lenne az alapja ennek a kijelentésnek? kérd meg,hogy fejtse ki.
2013. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz, én a fentiek közül egyik sem vagyok. Csak érdekelnek az emberek, a véleményük, szeretek megfigyelni, és ezt itt a legkönnyebb, mert anonimban sokkal őszintébbek és nyitottabbak az emberek.
2013. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!