Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Idegesítő az...

Mit csináljak? Idegesítő az ismerősöm!

Figyelt kérdés

Van egy aspengeres ismerősöm, aki folyton mindenféle hülyeséget írogat a Facebook-on a fotóim alá. Olyan totál teljesen más dolgokat, mint aminek a képhez lenne köze. Minden fotóm alá írt valami hülyeséget, ráadásul azt fantáziálja, hogy mi ketten járunk. Én még nem jutottam el arra a szintre, hogy egyáltalán barátilag szeressem, ne pedig csak ismerősként, de a szerelem kizárt dolog. Az a baj, hogyha válaszolok bármire, amiket odaír, akkor mindenki nekem támad, hogy milyen bunkón viselkedem a szegény sráccal. Mert, hogy ő nincs tudatában annak, miket ír. Kösz. Viseljem el?

Barátaim egyik fele azt mondja, kezeljem úgy, mintha ugyanolyan lenni, mint mindenki más, a másik fele, meg, hogy hagyjam rá.

Egyszer meg mertem említeni neki, hogy nem értem, hogy a szövegének mi köze van ahhoz, hogy a ligetben egy fa mellett állva vagyok lefotózva, erre elkezdett nyavalyogni, hogy mert ő autista, és mert őt senki nem szereti.


2013. júl. 17. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemét vagy
2013. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te meg bunkó. Értelmes választ várok! Miért, te mit tennél a helyemben?
2013. júl. 17. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennék de nagyon figyelnék, hogy ne bántsam meg. Valahogy csak le tudod rázni, töröld le a g*cibe facerol XD még jó hogy nekem nincs ilyen problémám XD
2013. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem már nem Asperger, hanem egy komolyabb szintje az autizmusnak. Szegénynek tényleg csak annyi kéne, hogy szeresse valaki, ha te nem tudod, akkor keress neki valaki mást. Nem ismersz más autistát, akivel beszélhetnének?
2013. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha "csak" aspergeres, akkor lehet, hogy már érti, hogy a nem az NEM, csak az állapota mögé bújik. :)

Egyébként a legrövidebb út az egyenes: mond el neki, hogy eléggé zavar téged amit/ahogy írogat.


Persze ha ezután is írogat, akkor le is lehet tiltani... Vagy bepakolni a "Korlátozott" listára.

2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!