Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejött neked ez az év? Minden...

Bejött neked ez az év? Minden összejött amit év elején (vagy múlt év végén) terveztél erre az évre?

Figyelt kérdés

Nekem nem jött össze sem a nyelvvizsga, sem a munkahely szerzés (csak két hónapig volt) és az volt minden álmom hogy a szilvesztert a szerelmemmel tölthessem. És nem is jöttem idén össze senkivel :(

Nektek szerencsésebben sikerült a 2013? Mi sikerült / nem sikerült az idén?


2013. nov. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sem a háremet, sem egy dugópartnert nem sikerült összehozni. Majd jövőre:)
2013. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte SEMMI sem jött össze az idén amit terveztem, de egy fenomenális évem volt! Azt majd elérem jövőre. Az idei évet semmire sem cserélném el, olyan kalandjaim voltak :D
2013. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz,egész jó kis év volt.
2013. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még több is összejött. Szerelem, tanulás (leérettségiztem 443 pontra), unokatesom született, nagypapám felépült... szóval nem tevezés alapon, de sok minden összejött!
2013. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy része sikerült, leérettségiztem, felvettek az egyetemre és meglett a jogsim. Másrészről meg nem, mivel idén se talált rám a szerelem. :(
2013. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Ha a semmit tűzöm ki magam elé, akkor azt biztos elérem. " - Neem, csak vicc volt ;D.

Igazából elértem mindent, amit terveztem, sőt még többet is.

Ez volt a legjobb évem, de egyben a legnehezebb is, épp a múltkor beszéltem az egyik barátommal, hogy ez az év egy favorit a sok közül és meglepett tekintettel nézett rám, hogy “ Ez ?! Na ne viccelj ! “ , ugyanis óriási amplitudók ( egyszer fent, egyszer lent ) jellemzőek erre az évre és csak az láthatja az értéket, aki az összképet nézi.

2013. nov. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz év volt - lelkileg értendő. Elvesztettem a legjobb lány barátomat, a legjobb fiú barátomat is, mert szerelmes lett belém. Aztán több lett köztünk, mint barátság, aztán én lettem szerelmes belé, ő meg összejött mással. Aztán nyáron megint velem volt, aztán megint elmondta, hogy szeret, jelenleg nem tudom, mit gondol, de belefáradtam már ebbe.

Év elején volt egy néhány hónapos időszak, amikor egyedül voltam, melankolikus állapotban olvastam meg blogoltam egész nap, mivel nem volt kivel lennem, mindent egyedül csináltam. Aztán persze ez változott, tavaszra (mire tényleg végre jó idő lett), megint "lettek barátaim", talán túl sok is. Mindemellett a szüleim elváltak, és 2 hónapig a semmi közepén éltem. Ezen kívül összevesztem egy másik jó barátnőmmel egy fiú miatt, aki tetszik neki, és nekem is, a fiúnak pedig én tetszem. Volt egy érdekes osztálykirándulás, ahol sírtam és nevettem is, és egy ágyban aludtam két olyan emberrel, akit jobb lett volna kerülni. A nyár különleges volt, hiányzik, pedig sokat voltam egyedül. Az új tanév nyugisan kezdődött, egészen más most, mint tavaly. Voltak beszélgetős, házibulis estéim olyanokkal, akikkel tavaly sosem. Elfelejtem a tavalyi társaságot lassan. Volt egy sírós estém is, meg egy egész éjjel táncolós beöltözős is. Közelebb kerültem hozzájuk, és ez tetszik.

Egyébként nem tettem fogadalmakat, csak sodródtam az árral, talán egy nyári munka jó lett volna így utólag visszagondolva. Ja, és most néztük meg Az Éhezők Viadala 2. részét. Ezt vártam másfél éve. Nagyon tetszett.

Összességében nem volt rossz ez az év (bár még nincs vége). A legmegfelelőbb jelző az "érdekes" rá. Leginkább lelii dolgok értek, de én szerettem ezt az évet, mert most más embernek, erősebbnek érzem magam, mint tavaly ilyenkor, amikor még fogalmam sem volt, miket fogok átélni. :D

2013. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami összejött: sikerült felköltöznöm Pestre, felvettek álmaim egyetemére, megismertem sok új embert, lettek új barátaim


Ami nem jött össze: fogyókúra, szerelem (voltak srácok, akikkel elkezdett alakulni, komolynak is tűnt, de valamelyikünk mindig elrontotta), munka


Összességében sikeresnek érzem ezt az évet, a két legnagyobb célom sikerült megvalósítani. (Pest, suli)

2013. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!