Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az ember jogosan ilyen...

Ez az ember jogosan ilyen szűkszavú, zárkózott velem szerintetek facebookon?

Figyelt kérdés

Egy ember az iskolám városából, nem iskolatárs, de látom az üzenőfala alapján, hogy van pár közös ismerős vele, ugyanaz a hobbija ami nekem, a fényképezés. Nem ismerem, nem beszéltem még vele, de ráírtam facebookon, hogy megmutathatom-e neki a fényképeimet, mert látom neki is az a hobbija. Bár válaszolt, de nem valami barátkozós, tök szűkszavú, unott, tömör választ adott, nem úgy néz ki, mint aki nagyon hajlandó lenne beszélgetni velem.

Miért kell ilyen zárkózottnak, elfordulónak lenni felém az embereknek?


2013. nov. 23. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nem jössz be neki külsőleg mi ezen a nem érthető?

most mit beszélgessen egy olyan csajjal aki nem tetszik neki és nem akar tőle semmit?

ebből a megvilágításból nézve meg igenis figyelmes volt veled,mert szóba állt veled,visszaírt.

más egy csúnya lányt,vagy szép arcút de dagit válaszra sem méltat.

bevallom én sem ha rámírnak ilyenek.

felesleges időpocsékolás.

2013. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy naponta legalább 30-an írnak rá, amiből minden harmadik a fényképeit akarja megmutogatni neki. Egy idő után baromi unalmas tud lenni a sok egyenfényképet nézegetni, szóval örülhetsz, hogy egyáltalán méltatott válaszra.


Megfordítva a kérdést: Te mindenkinek hosszasan taglalva írsz vissza, aki csak ír neked bármilyen okból kifolyólag? (Beleértve természetesen az esetleges szexuális ajánlatoktól kezdve a munkaközvetítő ügynökökön keresztül a rég elhajtott exbarátokat és mindenki mást!)


Mert ha nem, akkor mi jogon várod el tőle, hogy ő hosszasan ecsetelgesse álláspontját válasz gyanánt? :)

2013. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, most ismeretlenül rám irkálna valaki, akkor én sem lennék nyitott első perctől.
2013. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!