Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, szűkszavú ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, szűkszavú ember vagyok, hogyan találhatnék magamnak párt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy ??
2012. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pumukli2012 válasza:
csatlakozz egy veled egykoruak csoportjába válassz olyat amit szeretsz csinálni beszélgess mindenkivel ha egyedűl nem megy vigyél magaddal szárnysegédeket minnél több barátod lessz ha van köztük olyan lány/ fiú aki tetszik neked kerülj hozzá közelebb a választott személy legyen egyedűlálló aztnán a többi megy magától ha kell több tanács irj privit^^
2012. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
F 26 vagyok! Második: Köszi a tanácsot, jófej vagy! :)
2012. jún. 27. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok am csak azért kérdeztem a korod mert én is pont ilyen vagyok. 15/L
2012. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
26 évesen már sehogy
2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 - Na ne viccelj! :)


Egy másik 26F

2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy férfinak sosem késő! Egy nő sokkal rosszabb helyzetben van. Honnan szeded, hogy 26 évesen sehogy?!

Vannak direkt fiatal felnőttek számára létrehozott alkalmak, táborok, ami nagyban szól az ismerkedésről is. Több olyat is ismerek, aki ilyen alkalmakon találta meg későbbi feleségét vagy férjét. Nézz utána a neten, érdeklődési körödnek megfelelően válasz egy ilyen alkalmat és akkor rögtön lesz közös témátok is ;-)

2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom! :)
2012. jún. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!