Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Directionerek! Most mit tegyek?

Directionerek! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval directioner vagyok. Az unokatesóm is az akar lenni, de egyáltalán nem szereti őket. Csak egyetlen-egy dalukat ismeri, a tagoknak a nevét sem tudja és nem is szereti őket, rosszul ejti ki a One Direction-t és utálja a galambokat, de ez mellékes. Ha a suliban vagyunk lepisszeg ha az 1D-ről beszélek, hogy ne hallja meg senki, mert szégyelli, hogy én directioner vagyok. Niall a "kedvence" már mint ha mondhatjuk annak. Azért szereti Niallt mert ír, az írek színe a zöld és a lány kedvenc színe is zöld meg mert Niall haja "szőke", és a " szőkék cukik". JAJ! De most komolyan mit csináljak?

Szerintem csak azért akar directioner lenni, hogy kimehessen Londonba. Segítsetek kérlek! Beakar lépni egy directioner csoportba, de én nem szívesen engedném be. Szerintetek directionator a lány? Beengedjem a csoportba?



2013. nov. 25. 06:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
62%
Ez a csaj egy gyökér ha Directioner akar lenni akkor mért szégyenli? Én fiú létemre nem szégyenlem hogy rajongó vagyok!
2013. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Pont ezt nem értem én sem. Az akar lenni, hogy több ismerőse legyen facebookon vagy hogy kimennyen Londonba ( mert a szülei tutira nem engednék ki,csak akkor ha velem jön egy koncertre vagy akárhova, agyedűl nem mehetne csak ha engem is elengednek)

Köszi, hogy legalább te megértesz :)

2013. dec. 1. 22:24
 13/17 anonim válasza:
47%
Utolsó vagyok.Nincs mit, legalább mi igazi rajongók tartsunk össze.:)
2013. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 b.m13 válasza:
40%
16 vagyok és erre csak annyit tudok mondani, hogy adj neki egy esélyt. A leírtak alapján, ami elég zavaros azt tudom kikövetkeztetni, hogy az unokatesód... erre nincs jó szó. Nem szereti a srácokat, de kiakar menni Londonba? Ez nem így megy. Ha kiakar menni, akkor menjen nyugodtan, de ne 1D koncertre, ha nem is szereti. Más lánytól veszi el a lehetőséget, aki talán tényleg directioner.
2014. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igen igazad van. mástól venné el a lehetőséget.
2014. febr. 20. 20:20
 16/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ez egy nagy hülyeség amit most te itt leírtál! :D
2014. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
directionator????
2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!