Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Directionerek, Larry shipperek...

Directionerek, Larry shipperek,1D utálok. MIért? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval a véleményeteket akarom kikérni.

Larry Shipperek: Miért gondoljátok azt, hogy Harry és Louis együtt vannak?Louis-nak ott van Eleanor és Harry is járt Taylor Swift-el...Akkor miért gondoljátok ezt?

Directionerek:Mi az ami megfogott titeket bennük?Ki a kedvencetek és miért??

1D utálok:Miért utáljátok az One Direction-t??


U.I.:Nem olyan választ várok h "mert" hanem értelmes választ.


2013. szept. 25. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
azért utálom az 1dt mert mindenhol ők vannak
2013. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

1. Hogy miért hiszem, hogy a Larry valós? Készülj, hosszú és kimerítő választ adok.

- ahoy egymásra néznek az sok mindent elárul: [link]

- aztán nézzük a közös tetkókat: [link]

- nem is tudom, én egy fiút sem láttam még aki összefonja a kezét egy havarjával (Harry szemeit nézd, mindent elmond) [link]

- nézd meg ezt a képet: [link]

ez egy teljesen átlagos és ártatlan kép lenne. Lou mond valamit Harry fülébe...De HARRY FÜLE NEM OTT VAN! Remélem nem kell magyarázzam.

- Térjünk át a "Miért igaz Larry" helyett a "Miért kamu Elounor"-ra:

- íme egy kép róluk, ugye milyen boldogok? [link]

- hasonlítsuk össze Louis hangulatát, amikor a Eleanor-ral van és amikor Harry-vel: [link]

- egy Elounor csók: Louis Eleanor-nak az ajsó ajkát puszilja, El szemei nyitva vannak és a saját kezét fogja. Igaz szerelem: [link]

- Eleanornak 3 keze van? Nézzétek a vállát és a karját. Az nem egy kéz! Mellesleg hol van Louis pocakja? El keze kicsit nem túl hosszú?? Ha szerelmesek, akkor miért van szükség photoshopra? [link]

- hű de boldogok! Lefogadom, hogy Louis és Harry sírtak is: [link]

-rengeteg, tényleg rengeteg okom lenne arra, hogy miért szerelmes egymásba Louis és Harry. De nem akarom se a te, se az én időmet rabolni, ha érdekel a többi, írj rám privátba (bárki).


2. Hogy miért imádom a One Direction-t?

Rengeteg indokom van arra, hogy odalegyek ezért az 5 fantasztikus srácért. Csodálatos hangjuk van, gyönyörűek és nem csak kívülről, hanem belülről is. A legszomorúbb napjaimon is mosolyt tudnak csalni az arcomra. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik és Niall Horan. Ez az öt név nekem mindennél többet jelent. Minden apró dolgot tudok róluk és nem azért, hogy elmondhassam, hogy "Haha, én ezt is tudom!", hanem mert valóban érdekel. Hálás vagyok ennek az öt tökéletes fiúnak, akik valóban megváltoztatták az életem :')

2013. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: ÉÉÉSSSS??Gratulálok azért mert vki híres és sok helyen szerepel akkor egyből meg kell utálni-.-

2. válaszoló:Hét én mondjuk nem vagyok Larry-s sőt elfogadom bár mondjuk az Elounor-os képekhez van hozzáfűzni valóm: Én sem mindig csukom be a szemem csókolózáskor és nem minden percben kell mosolyogni és lehet h ez egy pillanat kép volt :)

Egyébként meg elfogadom h Shipper vagy :))

2013. okt. 6. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Azért utáljuk mert nincs:hangjuk,tehetségük,ritmusérzékük és hirbol sem ismerik az eszet :)
2014. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az One Direction-t, és nem a fanokat utálom,hanem az együttest. És azért, mert nekem túl erőltett, nyálas, és nincsenek azon a szinten, amit mondanak róluk. Nem csináltak túl sok mindent, csak megmutatták a kameráknak a pofikájukat, és erre mindenki azonnal elbűvölődöttt. Nem érdemlik ki, amit megkapnak.
2015. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!