Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Directionerek! Miért szeretitt...

Directionerek! Miért szeretittek annyira ezt a szar One Directiont?

Figyelt kérdés
A ti One Directionotok soha nem fog a Beatles nyomába se érni. A Beatles letett valamit az asztalra, de ezek a kis tinédzser fiúk még semmit nem tettek le az asztalra. A Beatles egy korszakot teremtettek a zenéjükel. A One Direction meg sehol sem lesz 5 év múlva. Ezért szeretittek őket?
2013. okt. 27. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem unalmas? Szeretitek egy t.

Tényleg nem lesz sehol 5 év múlva. Na und?

2013. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
13%

1.Azért szeretjük őket mert karakteresek, kedvesek és rohadt jó hangjuk van, ha neked nem tetszik egyáltalán miért foglalkozol velük és miért raksz fel ilyen kérdéseket ha nem szereted őket és csak kritizálni tudsz?!!!

2. Mi az hogy nem érnek a nyomukba?:'D Már most 3 év alatt ismeri őket az egész világ édesem.:)

3. Turné, koncertek..Ahaaa..Biztos nem tesznek le semmit az asztalra..Gratulálok!! És tinédzser fiúk..életem 20-22 évesek!!!

4.az lehet hogy korszakot teremtett de az 1D magasan veri azt a szart!! 3-4 év alatt néz már meg mennyit elértek..

Legalább olyat írj le ami igaz is.. FUCK LOGIC!!!!!

4.

2013. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó álmodban kislány, a Beatles egymilliárdszor jobb mint az a nagyrakás szar direkción. A nyomában sincsen hallod a nyomában sincsen az a 5 kukás gyerek a legendás The Beatles-hez képest.
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
azt kérdezed, hogy miért szeretjük annyira azt a sz*r One directiont...ez olyan mintha azt kérdeznénk MI tőled, hogy miért veszed azt a sz*r levegőt? ez nagyon fanosan hangzott, de tényleg ez a véleményem. Mi sem szólunk be arra a zenére, amit mások szeretnek (legalábbis én nem), akkor minket miért kell így b*sztatni???
2014. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Nem tettek le semmit az asztalra?? 600millió megtekintésük van youtubeon,bejárták a világot és minden koncertjükre órák allatt elkelnek a jegyek..Szerintem semmi közük a többi fiúbandáoz mert ők a legjobbak..És az h valakimelegezi őket meg "nem tettek le semmit az asztalra" az az illetőt minősíti mert a sok directioner úgyis beoltja..És én is szeretem őket,és azért mer imádnivalóak és tökéletesen csinálják azt amit csinálnak! :) Egyik fiúbanda sem ért/fog érni a közelükbe..röviden ennyi..:P
2015. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a harmadik válaszolónak teljesen igaza van!! Ha te nem szereted őket, arról csak te tehetsz... És igenis letettek valamit az asztalra! Oké, hogy a Beatles is, de attól még nem kell más bandákat szídni!!
2015. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Te jó ég. Tudom, hogy ezt a kérdést majdnem két éve tetted fel, de ilyen felszínes emberrel rég találkoztam, mint az te vagy.

Elsősorban sosem értettem, hogy a One Direction-t, mint bandát, miért kell a Beatles-hez, mint zenekarhoz hasonlítani. Erre csak azt tudom mondani, hogy kinek mi tetszik. Arra nem gondoltál, hogy lehetnek emberek,akik mind a két együttest ugyanúgy kedvelik? Vagy nem értem, hogy mi okból kéne választani a kettő közül.

Másodszor. Szerintem neked fogalmad sincs arról, hogy mi is a One Direction valójában. Azt mondod semmit nem tettek le az asztalra.

Akkor kérdezem én. Te utána néztél egyáltalán bárminek is, mielőtt feltetted ezt a kérdést?!

Ők az egyik legnagylelkűbb emberek a Világon, ez kétségtelen. Te mondhatsz rájuk akármit,de tudod,ők soha nem fognak lenézni senkit, még akkor se ha megérdemli. Ők sosem fognak ítélkezni feletted. Emberség meg mi más.

A One Direction is ugyanúgy adományozik. Forgattak egy videoklipet a beteg,szegény gyerekeknél és családjaiknál,és a videoklip által begyűjtött ÖSSZES összeget nekik adományozták. Volt egy beteg kislány,akihez mindig jártak,sajnos elhunyt -Nyugodjon békében-, de ők mindvégig hittek benne.

De tudod, hogy az én szívembe miért lopták be magukat? Azért, mert önmagukat adják. Nem arról van itt szó,hogy ismerem őket,vagy bármi ilyesmi. Egyszerűen lehet látni. Nincsenek a színpadon betanult koreográfiák -hála Istennek-, csak a színpadra állnak,és adják önmagukat. Minket pedig ezzel boldoggá tesznek. Rendben, téged nem érdekel. El kell fogadni, elvégre nem szeretheti mindenki. De attól,mert számodra indifferens -vagyis ezek szerint nem,ha foglalkozol velük-, attól még nem kell rossz véleményt nyilvánítani róluk. Azért, mert nekik ez volt az álmuk. Sikerült nekik,és ezért nem kell irigynek lenned,sem pedig megpróbálni lerombolni,mert úgysem fog sikerülni. Az önzetlenség első szabálya,hogy nem szabad irigynek lenni. Fogadd el,hogy nekik sikerült az álmukat megvalósítani MÁR 16-17 évesen, és örülj neki, hogy legalább valakinek sikerült. Ahelyett, hogy ilyen hülyeségekkel töltöd el az idődet, menj te is,és váltsd valóra az álmaidat. Hajrá,akkor te tegyél le valamit az asztalra és csináld jobban,mint ők. Sok sikert,kedvesem.

2015. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!