Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek szeretni. Mit...

Nem merek szeretni. Mit csináljak? Már teljesen felemészt ez az érzés.

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult.

Borzalmasan érzékeny lelkem van.

Ha hallok valami szörnyű dolgot, képes vagyok bőgni és hetekig kattogni rajta, úgy, hogy már fizikai fájdalmaim is lesznek.

Nagyon át tudnám magam adni a szeretet érzésének, de félek. Ha valaki, akit szeretek egy brutális gyilkosság vagy háború áldozatává válna, én abba beleőrülnék és belehalnék.

Mi a megoldás, kezeltessem magam?


2013. nov. 26. 20:08
 1/3 Mirk ***** válasza:

Nem irányíthatja a félelem az életed.

Jól is néznénk ki, ha mindig csak ezt mondanánk: "Szép ez a bicikli és egész életemben erre vágytam, pénzem is van rá, de nem veszem meg, mert félek, hogy ellopják.", vagy "Felajánlottak nekem egy szuper állást jó fizetéssel, a munka is tetszik, de nem vállalom el, mert félek, hogy elrontok valamit és kirúgnak."

Vagy akár a te mondatod.

Engedd át magad az érzésnek és szeress. Majd a boldogság megtanít rá, hogy élj félelem nélkül.

2013. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne engedj teret a félelmeidnek!

Azzal nem óvod meg magad a csalódástól ha nem szeretsz, csak tönkre teszed magad.

2013. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csalódástól félsz, ugye???
2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!