Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez egy betegség lehet? Vagy...

Ez egy betegség lehet? Vagy mi ez az állapot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél - 1 évben vettem észre magamon. Az emberek beszélnek hozzám, értem a szavakat, értem amit mondanak, de nem fogom fel a mondandót. Persze nem történik egyfolytában, de azért sűrűbben annál hogy ne vegyem észre. Kicsit olyan mintha az akit hallgatok rossz sorrendben mondaná a szavakat, vagy kihagyna 1-2 szót. Értek mindent, mégis sokszor visszakérdezek, vagy néhány mondat után nem tudom miről van szó. Leginkább akkor veszem ezt észre, ha társaságban vagyok és valaki mesél valamit, az emberek reagálnak, én meg azt veszem észre, hogy nem tudom miről van szó. Lehet csak szimpla koncentrációzavar? 25F

2013. nov. 27. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha közben elgondolkodsz valamin, akkor nem gáz..

Velem is sokszor előfordult, hogy előadáson egyik pillanatban még a tanár mondandóját dolgozta fel éppen az agyam, aztán egyszer csak elkalandoztak a gondolataim, és egész mondatok rekedtek az infófeldolgozó-rendszeremen kívül.

2013. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet a figyelmetlenség és szétszórtság jele is. De pl. lehet a depresszió velejárója is, ha netán depressziós vagy.
2013. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy magnézium hiánya okozza, és koncentráció zavart idéz elő. Hüvelyesekben, zöldségekben, halfélékben van magnézium vagy próbáljál szedni valamilyen magnézium készítményt. Több életfunkcióhoz is szükséges a magnézium pótlás. Jobbulást!
2013. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!