Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavaró, ha egy ismerősne...

Miért zavaró, ha egy ismerősnek sokszor írok facebookon üzenetet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Mert nem érdekled. És még rosszabb, ha udvariasságból kénytelen mindig visszaírni.

Ha nincs semmi fontos, érdemi mondanivalód, akkor hagyd békén.

2013. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos tényleg nem érdekled..egyébként KÖZLÖM AZ ILYEN EMBEREKKEL:SZERINTEM NAGYON NEM KELLENE FINOMKODNOTOK,HANEM MEGMONDANI AZ ŐSZINTÉT.NEM "UDVARIASAK" VAGYTOK ÍGY,HANEM BUNKÓ TAPLÓK.
2013. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

engem is zavarna h online leszek, aztan maris ir...

bnom is ki tudott ezzel akasztani.

2013. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem zavaró. :) Én kifejezetten örülök, amikor sokan írnak rám, vagy ha mondjuk egy hosszabb idő után gép elé ülök és látom, hogy sokan érdeklődtek, kedvesnek tartom, hogy gondoltak rám. :) Ha rám írnak, azt jelenti, kedvelik a társaságomat és szeretnének velem beszélgetni vagy valami fontos mondani valójuk van a számomra. :) Ez szerintem jó dolog. Persze van egy-két ismerősöm, akikkel nem szívesen beszélgetek, de hát istenem, nem lehet mindenkit szeretni és nekik el is mondtam őszintén a véleményemet. Megbeszéltük értelmesen, beszélgetünk még néha azóta is, csak megmondtam neki, hogy akkor írjon/hívjon, ha valami fontosat akar. Ebből van összesen KETTŐ ismerősöm.

Szóval szerintem egyáltalán nem zavaró, ha egy kedves ismerősödnek írsz facebookon. :) Akkor válhat kissé kellemetlenné a helyzet, ha nem vagy neki szimpatikus, ez pedig érezhető. Pl. Ha tudod, hogy egy bőbeszédű emberrel beszélsz vagy egy olyannal, aki nem csak egy-két szóval válaszol egy regény-hosszúságú kérdésre, veled mégis ezt teszi, akkor az eléggé árulkodó jel. Észre lehet azt venni... Akkor picit hagyd.

De csak fel a fejjel! :3 Sok olyan ember vesz téged biztos körül, akik szeretnek!

2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 könyvmoly18 válasza:
Nem tudom, hogy te hogy csinálod, én azt tudom, hogy nekem van egy ismerődöm aki minden egyes nap rám ír... Tényleg egy napot sem hagy ki. De nem ez ebben a zavaró, hanem hogy mindig kérdez de olyanokat, amiket simán suliban (Mert osztálytársak vagyunk) meg tudna kérdezni. csak nem meri. Ezért minden d.u. rám ír facebookon. Nekem meg lenne jobb dolgom mint vele chatelgetni, de már nincs erőm lerázogatni vagy udvariasan visszaírogatni neki. Ja és mind emellett mindig valami orbitálisan nagy hülyeséget kérdez vagy egy olyan dolgot amire csak azt mondom ooooké, ez fura volt... Na ez zavaró! De mondom nem tudom, hogy te hogy csinálod, az is lehet, hogy csak feltűnt neki, hogy a te nevedet sokszor látja ott a bejövő üzenetek között és szóvá tette. Amúgy tetszik neked akinek írsz?
2015. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!