Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, az embereknek...

Úgy érzem, az embereknek hányingere van tőlem. Más is érez ilyet/hasonlót? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi miatt gondolod ezt?:)
2013. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Súlyos önbizalomhiányom van... Pedig az összes ismerősöm szerint szép vagyok, és az alakommal sincs probléma. De én teljesen máshogy látom... És ez annyira kikészít.. :(
2013. dec. 1. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak napok mikor úgy befordulok hogy egy nem mondom meg mit is többre tartok magamnál. Szerintem nem normális dolog hogy így érezzük de az önbizalom hiány miatt van.
2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Változtassál gondolkodásodon, fogadd el magad, akkor más is elfogad olyannak amilyen vagy!

Mindenkiben van szép, jó, valamivel tűnjél ki, szorgalom, figyelmesség, kedvesség, mosoly, fedezd föl, de először te magadban magadnak!

Hidd el, mindenki meg látja a változást!

Olyanra meg ne is gondolj, hányinger!

Mindenkiben van érték!

Megy az próbáld csak ki!

(én is éreztem, gondoltam hasonlót, de elfogadtam magam, azóta meg kedveltek!)

2013. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)
2013. dec. 1. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, most én sem vagyok túl magasan(bár a lelki dolgokon általában gyorsan túl vagyok, szóval hátha segíthetek)
2013. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!