Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diee951 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

én 18vagyok ,ö 23. két éve vagyunk egyutt,már kapott nyakláncot,karkotot,kozos képeinkbol osszeallitott kollázst kerettel, parfumot,plussmacit,kisparnat,felsot..

van oraja,szamitogepes cuccai,ruhai szoval mindene megvan ami kell..valamivel mégis szeretném meglepni bármilyen otletre nyitott vagyok ami nem tul drága :)legyszi segitsetek :)



2013. dec. 1. 16:33
 1/1 gyikrajongo válasza:

hű, hát ez így elég nehéz :D de szerintem, most készíthetnél valamit neki saját kézzel! például rákeresel a neten úgy, hogy '52 reason why i love you', és megcsinálod. csak egy paklit kell venned hozzá, ami olyan 1000 Ft. körül van. arról szól az egész, hogy van 52 lap, és beleírod hogy miért szereted.

ilyen egészen egyszerű dolgokra gondolj, amit TE csinálhatsz neki, biztos nagyon örülne, hogy nem csak pénzt, hanem időt is szántál rá! :)

2013. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!