Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem gáz karácsonyra ehető...

Nem gáz karácsonyra ehető ajándékot adni? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 17:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az, legalább 100%-osan hasznodra válik.
2013. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Márhofer Dániel ***** válasza:
100%
én.igen.de az akkor jósok legyen!!
2013. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon.
2013. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Bonbon bármikor jöhet, tábla csoki is, nem a ' mi az' számít, hanem ,hogy gondoltatok rá, csak akkor lehetőleg olyat vegyél, amit mindenki szeret, mert ha valami rosszat veszel, az van akinek pl sértő, az rosszabb, mintha nem vennél semmit neki; szóval ne kakaómasszás legyen, lehetőleg ne is kakaódarabos, ne epres, és ne mazsolás; a pattogócukros sem a legjobb talán; ja és ne legyen rajta kid felirat, mert ha olyan cuki figura van rajta, és olyanfajta tejcsoki, az is rossz.
2013. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*Szal inkább ne vegyél semmit--ez nem sértő, minthogy rosszfajta csokit adj---ez pedig igen,....---szal erre figyelj,hogyha csokit veszel
2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem gaz, nagyon örülnek neki. :D
2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Én is örülnék, és én is azt adok nagymamámnak, mert imádja az étcsokit meg a marcipánt, és nem teheti meg nagyon hogy egy átlagos napon vehessen magának. Ezért egy nagy tábla 80%-os különleges étcsokoládét adok neki meg egy zacskó marcipángolyót. Persze még illatmécsest is mellé, de szerintem egyáltalán nem gáz.
2013. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 30. 19:35
 9/22 anonim válasza:
100%

én a legjobban a saját készítésű gasztó ajándékokat szeretem:)

szóval ha nekem akar valaki ehetőt adni annak nagyon szoktam örülni:)


igaz én a büdös vagy de szeretünk csomagoknak is tudok örülni:D főleg ha a kedvenc illatomat/márkámat eltalálja valaki (tusfürdő parfüm testápoló csomagok)

2013. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan lehet kakaómasszás csokit is meg epreset stb. venni ha valaki szereti, vagy ha nem olyan finnyás az illető...

Szerintem egyáltalán nem gáz.

2013. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!