Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a rövid hajú...

Mit gondoltok a rövid hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Fontos az hogy egy lánynak hosszú vagy rövid haja van ha az jól áll neki? kíváncsi vagyok a véleményetekre:)

2013. dec. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom, ha egy lánynak hosszú a haja. Vannak szép rövid hajú lányok is, de ők hosszú hajjal sem lennének csúnyák.
2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Annna ^.^ válasza:
Nekem is rövid a hajam (tizenhárom éves lány vagyok. Jobb oldalt elől a szemembelóg egy hajzuhatag, ami kb 5-6 centis, de amúgy 2-3 centis mindenhol a hajam. Nagyon sokan bíztattak, hogy jól áll (és talán igazuk is volt), de én már rég megnövesztettem volna, csak az osztálytársaim meg a rokonaim azt mondják, hogy maradjon rövid. Sokkal praktikusabb a rövid haj (gyorsabban megszárad, kevésbé zsírosodik, alig kell fésülni....). Nem attól függ, hogy egy lány szép-e, hogy rövid vagy hosszú a haja, hanem attól függ, hogy mennyire ápolt, mennyire áll neki jól. Amúgy, ha bízol abban és elhiszed, hogy jó a hajad, akkor baj nem lehet, mert ez nagyon pozitívan fog hatni, és már emiatt is szebb leszel, vagy szebbnek fogod érezni magad. :)
2013. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Annna ^.^ válasza:
Bocsi, az előző válaszom elejetáján véletlenül kihagytam egy zárójelet.
2013. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akinek szép arca van,annak szerintem sokkal jobban áll a rövid haj.Nekem felkelti a figyelmem egyből,ha ilyet látok.Sokkal vonzóbb valahogy,talán azért mert kevés lánynak van rövid haja.

Egyébként ez csak a külső,szóval nem gondolok semmit róluk,csak miután megismertem.Max annyi,hogy már minden fajta ismertség nélkül,első látásra is nagyon tetszene egy ilyen lány. :)

2013. dec. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy fontos... De nálam nagy előnyben vannak a rövid hajú lányok. Nem a haj hossztól függ a nőiesség! Nekem sokkal jobban bejön a rövid fiús haj! :)
2013. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyos csajoknak nagyon szexi a rövid haj. Más lányoknak viszont nagyon bénán tud állni. A nagyon rövid (1-2 centis) sem jó, attól olyan bakás, érzelemmentes kinézetet kap az arca. A zsánerem az 5-10 cm közötti hosszúság.
2013. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!