Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az élet rövid. Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet rövid. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Természetesen fiú miatt kérdezem. Nem merek lépni, pedig már nagyon rég óta szeretnék. Mi a véleményetek arról, hogy az élet rövid és ki kell használni a lehetőségeket? Ti hogyan éltek? Van mottótok? Van esetleg olyan dolog, amit eszetek szerint nem tettetek volna meg, de a szívetek miatt mégis megtettétek? Kor és nemet is kérek, ha lehet :)
2012. febr. 7. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Az élet nem is rövid, az emlősök közt az ember élete elég hosszúnak számít.
2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Carpe diem!


Igen! Ezt tartsd szem előtt!

Ne szalaszd el a lehetőséget ,nagyon bánni fogod később!

2012. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mottóm nincs, de igen, volt már olyasmi amit nem az eszem miatt tettem. Szerintem ha olyan régóta ismered a fiút aki tetszik neked, akkor ha félénk akk ok és kezdeményezz, de ha nem félénk és ennyi idő alatt 1szer sem hívott randizni akk keress valaki mást. Bocs, de kort illetve nemet most nem írok...
2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég hosszú az élet, csak nem elég széles.
2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát pont ezen az útvonalon haladva szedtem össze a bátorságom(6 éve gyűjtögettem), hogy kezdeményezzek egy fiúnál, aki kb kiröhögött a volt barátnőimmel együtt és megalázott "facebookon", merthogy ott milyen jó röhögni a másikon-.-" De ettől függetlenül szerintem merj kezdeményezni, csak okosan csináld és lehetőleg ne rakj fel mindent egy lapra és zúdítsd a nyakába.

20/L

2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A nős férfiak tovább élnek - viszont jobban is várják a halált!
2012. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az érzés kölcsönös, uh ne halogasd, mert lehet rájössz, hogy csak eltékozoltad azt az időt.
2012. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy csomó mindent megbántam,amit megtettem,amit meg meg kellett volna tennem,azt nem tettem.:(
2012. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!