Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire cseréljem le a hobbymat?

Mire cseréljem le a hobbymat?

Figyelt kérdés

Meg akarok változni. Teljesen.

Eddig szerettem rajzolni, de még évek után is megkapom, hogy kezdő...Még akkor is, ha én többnek tartottam magam, persze nem profinak, de nem is KEZDŐNEK. Mindegy, már nem számít...

Aztán MMORPG-ztem is, de az is felcseszi az agyamat.


Szóba jött még az edzés, de az nem tud annyira lekötni, megcsinálom a napi adagomat, de utána mit tegyek?


18/L



2013. dec. 5. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesen most állsz a szakmaválasztás előtt. Nem tudom van-e terved ilyen téren, de szinte mindenhez lehet passzoló hobbit találni, esetleg ezt is vedd figyelembe. Egyébként sport sosem árt, elkezdhetsz DIY cuccokat készíteni, vagy folytasd a rajzolgatást (ha szereted).
2013. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közgazdász akarok lenni.

És még így sincs annyi tanulásra szükségem, hogy az kitöltse a napjaimat...


Hát szeretem a rajzolást, de nem hiszem, hogy elég tehetséges lennék benne...Viszont a DIY cuccok jók

2013. dec. 5. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg önvédelem és akkor legalább megtudod magad védeni.És nő az önbizalmad is.

pl:

Wing tsun Kung-fu

Thai-box

2013. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!