Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszi a legtöbb felnőtt,...

Miért hiszi a legtöbb felnőtt, hogy ha valaki most érettségizik/érettségizett vagy most tanul, annak mindent tudnia kell?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, már a felére nem emlékszem a tételeknek! A címét se tudnám elmondani a tételnek!

De sok felnőtt ismerősöm tőlem kérdezget történelmi számokat, eseményeket, mert én most érettségiztem, és biztos tudom, mert tudnom kell!

És mikor mondom, hogy nem tudom, nem is emlékszem, hogy tanultuk volna, akkor kicsit kiakadva mondják, hogy "de most érettségiztél, mi az, hogy nem tudod? Milyen iskolába jártál te? Nem tanítottak vagy mi?"


Mégis miért hiszik azt, hogy ha valaki letudott érettségizni, az élete végéig emlékezni fog mindenre amit tanítottak?

Ők se tudják, akkor miért várják már el tőlem, hogy én tudjam?



2013. dec. 6. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid elvannak tévedve.

Nyugi, nem minden felnőtt ilyen, vannak akik lépést tartanak a valósággal.

2013. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De bunkók. Csapjanak fel egy lexikont vagy keressenek a googléban, az ilyen vizsgáztató alakoktól hányingerem van. Ja persze ők sem tudják mi???
2013. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!