Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nőnek férfi...

Szerintetek egy nőnek férfi társaságában szőrtelenítőt vagy tampont/betétet cikibb venni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális, érett férfi tisztában van azzal, hogy a nők menstruálnak és szőrösek, ehhez pedig a megfelelő eszközök kellenek. Innentől kezdve ha egy férfi fennakad vagy cikinek tartja a vásárlást, akkor az egy éretlen hülyegyerek.
2013. dec. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem. Pont nem érdekel, miket rak a kosarába, még ha együtt megyünk be egy drogériába, akkor sem.


Akkor már nagyobbat néznék, ha mondjuk venne pár száz méter folpackot, meg neylonzsákot, meg esetleg egy késkészletet a helyi barkácsboltban :D:D

2013. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a férfi, aki mellett "nem illik" ilyet venni, nekem nem kéne :D. Normális férfi tisztában van vele, hogy egy nő menstruál és nem szőrtelen alapjáraton. A vőlegényem mellett minden ilyesmit megveszek, és sosem éreztem magam feszengősen emiatt.
2013. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
idegennel nem vásárolnék ilyesmit, haver, barát előtt meg nem ciki.
2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk első randin nem a tamponvásárlás lenne a program :) de onnantól hogy komolyra fordul a dolog, és elértünk egy bizalmi szintet sztem nincs benne semmi különös.


ha csak szimplán haversrác, akkor meg pláne nopara.

2013. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!