Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy komolyabb problémám,...

Van egy komolyabb problémám, de nem tudja senki?

Figyelt kérdés
Nos,ez ugy kezdodott,hogy 12éves koromig nagyon kövér,csunya lány voltam.Utána sikerult lefogynom,most 17leszek ,de még mindig nagyon önbizalomhiányos vagyok...mivel szinte mindenki gunyolt a tulsulyom miatt,és nem dicsértek,beleértve az apukámat is,aki mindig azt mondta,hogy fogyjak le ,kovér vagyok,igaz csak joszándékbol,de nekem akkoris nagyon fájt és bántott.Igaz,most sem vagyok nádszál,vastágabb izmos combjaim vannak,nagyobb melleim és széles csipom,a hajam derékig ér és barna,szemeim is barnák,vékonyabb,szimmetrikusabb arcom és telt ajkaim vannak..De nem vagyok kövér,és még mindig mondogatja az apukám,hogy fogyjak le......sok pasinak bejovok,ugy veszem észre,de nem merek reagálni ,beszálni veluk,mert mindig azt hiszem ,hogy csunya és kövér vagyok....hogyan lehetne onbizalmam?Kérlek segitsen valaki.
2013. dec. 7. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt egyszer valaki írta, hogy: "Nem véletlenül van két füled: egyiken be, másikon ki" :D Mármint azok a dolgok, amiket Édesapád mond, ne foglalkozz vele.


Önbizalmat gyakorlással szerezhetsz. Aki tetszik, arra mosolyogj rá, aki odajön, azzal beszélgess még akkor is, ha nem tetszik. Legfeljebb a telefonszámodat nem adod meg, ebből tudni fogja, hogy nem jössz be neki.

2013. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem éppen a gömbölyded csajok tetszenek.
2013. dec. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!