Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb ez így (többi lent)?

Jobb ez így (többi lent)?

Figyelt kérdés

Elegem van mindenből. Egyetem nem jön össze, kevés pont. Az ingyenes okjmat elpazaroltam egy 12 egy tucat szakmára amit utálok nem vagyok jó benne és telített a piac. Sehol nem tudok elhelyezkedni. Az élet semmilyen területén nem vagyok sikeres. Lányok nuku, jó meló nuku, haverok 1-2 2 havonta 1x látom őket kb. A családom utál mert nem találok normális munkát. Senki vagyok. Mást már nem tanulhatok. És egy érettségivel jó ha árut tölthetek fel havi 80ért. Vagy zaklathatok embereket telefonon.

Úgy döntöttem az első ilyen 80Ftból veszek feketén egy pisztolyt és fejbelövöm magam. Inkább leszek halott mint senki. Nincs sok lehetőség. Kidobnak itthonról. Átképezni magam esélytelen. Továbbtanulni esélytelen. Az egész létem egy lélegzek állást keresek alszok. telik az idő agonizálássá vált. Semmiben sem vagyok kiemelkedő semmiben nem vagyok jó. Max elrettentő példának



2013. szept. 10. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Szia! Először is, ne mondj ilyeneket, hogy semmire sem vagy jó! Ez biztos nem így van. Mindenki okkal születik.

Na de, ha már nincs ötleted, akkor ha gondolod, én adhatok egyet.

Dolgozz egy darabig sz*ros 80E ft-ért, egy darabig! Abból a pénzből ne fegyvert vegyél, hanem mondjuk fizess ki egy olyan tanfolyamot, ami érdekel. Ha megvan, akkor meg irány vele külföldre dolgozni. Hidd el, a fősuli/egyetem időpazarlás, ha nincs protekciód, sajnos ez Magyarország...

Én ajánlanék neked egy gyors pincérképzést, amivel nagyon hamar elhelyezkedhetsz külföldön. Vagy nyelvtanfolyamot, az még jobb.

Egy ismerősöm takarítani(!) ment külföldre, és olyan jól keres vele, hogy nem akar hazajönni! Pedig férfi ráadásul, és takarít.

Úgyhogy kitartás! Légy erős! :)

2013. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
" Inkább leszek halott, mint senki".. Mit ne mondjak, eléggé nagy az arcod. Ha meg akarod oldani ezt a problémát, akkor szállj le a magas lóról, vállalj el egy "senkiknek való" állást. Így a szüleiddel is rendeződne a viszonyod és le tudnál tenni még egy szakmát estin, vagy levelezőn. Ha a szüleid látnák, hogy tényleg teszel is valamit a sikered érdekében, nem csak siránkozol, akkor lehet, hogy még segítenének is.
2013. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!